#1
Heja ho, dawno mnie tu nie było z propozycją. Lecz moja dzisiejsza propozycja będzie dosyć kontrowersyjna, ale będzie ona też z myślą o graczach, którzy chcą i szanują grę f2p. Gadałem już z Arą o tym pomyśle i powiedział, że jest to do wprowadzenia, ale powinienem wstawić te propozycję tutaj, żeby ludzie się wypowiedzieli o tym. Generalnie na początku edycji domki, które gracze kupili od Ary są oddawane po 30 dniach, ale teraz pojawił się pomysł, aby zrobić to samo ze WSZYSTKIM innym, czyli z itemami, ze skinem itd. Jedyne co będzie można kupić u Ary przez pierwsze 30 dni nowej edycji to będzie pp, wtedy przez pierwsze 30 dni wszyscy byliby sobie równi, a jeśli ktoś by chciał lepszy i łatwiejszy start to musiałby sobie kupić eq z shopa. Mogę również do tej propozycji dodać, że wtedy przez pierwsze 30 dni PET od NPC byłby bardzo przydatny do expa, jak i do questów. Wtedy pvp prze pierwszy miesiąc miałoby jakikolwiek sens, ponieważ wtedy - jak już mówiłem - wszyscy by byli sobie równi! 

Dajcie znać poniżej co sądzicie o tej niecodziennej propozycji  Angel