(This post was last modified: 05-29-2022, 04:11 PM by Ronnix.)
#9
(05-29-2022, 01:38 PM)SzczurPierwotny Wrote:
(05-29-2022, 10:30 AM)Ronnix Wrote: za szybko to ty robisz wszystkie questy sam. Ziomek dal pomysl ktory nawet jeszcze Tobie by pomogl a ty piszesz ze bylo by za szybko tymczasem apre dni po starcie edycji macie juz zaliczone pelno questow i wbity prawie 1kk lvl... daj sie temu otsowi rozwijac, zeby byl grywalny dla wszystkich a nie ukladasz go pod siebie

Ja nw czy ty jesteś taki przyjebany czy tylko udajesz płaczesz że się wyexpiliśmy a wszedłeś po 5 dniach od startu wystarczyło wejsc na start i expic i grać teamem tylko czekać aż zaczniesz 50 tematów zakładać jaki shisui jest chujowy i swoje zjebane propozycje które nigdy nie wchodzą do gry bo poprostu chcesz zboostować postać którą grasz a inne nerfić.

A co do tematu wyobraźcie sobie teraz że w party naszym teamem robimy orc commando skin w 2 dni jak by to weszło w życie.
Wysztarczylo wejsc na start? czy ty siebie slyszysz? Ja na ten start w ogole nie czekalem. 

a co do tematu wyobrazcie sobie ze najlepsza gildia na ots...ktora ma skiny wymaxowane na full..i ktora wali taki 200k lvl na hita...robi commando skina w 2 dni ktory nic nie daje....im nic nie daje...bo maja lepszego skina...co by dalo jakbyscie wy go zrobili w 2 dni? pewnie tez gowno...ale oni i tak wam nie dadzaBig Grin

(05-29-2022, 01:42 PM)KilluaDark Wrote:
(05-29-2022, 11:50 AM)Ronnix Wrote: Tez jestem tego zdania. Tylko ze osoba ktora zalozyla post zapewne gra od niedawna, czyli reprezentuje ten maly procent ludzi ktorzy zaczynaja dopiero gre na ots. A dla tych coo zaczynaja i poznaja dopiero mape itp to nie jest takie proste w 3 dni dojsc do khazad...


spoko ale ty wiesz ze w topce to tylko jest ten team co tu gra co edycie normalni ludzie nie wbili po 400k+
tak wiem..teraz ara podjebany bo w topce jest powiedzmy team dlatego dal na start im pare k pp zeby chociaz ktos tam gral. A takie pisanie ze inferno jest zagrozeniem dla konkurencji dlatego dostalo bana na fanpage to tylko odwracanie kota ogonem, bo wiadomo ze ktos musial zglosic ten fanpage zeby go zbanowali.