Soul barriera !

#1
witam chcialbym zapytac czy soul barriera nie powinna nas chronic takze przed uzyciem God buffa przez maga ? , tzn nie powinno czasem zabierac nam soula zamiast hp ? pytam bo nie wiem czy to jakis blad czy tak byc powinno . Prosze o odpowiedz tylko i wylacznie od Administracji
#2
Doczekamy się odpowiedzi od jakiegoś admina?
#3
To nie bug, soul barrier jest dla "zwykłych* obrażeń
#4
to god buff zadaje jakieś "nienormalne" obrażenia? na wszystko działa ta barierka tylko na tego god buffa nie.... troche moim zdaniem to dziwne bo tanki i warriory i tak są cieniasami to przynajmniej ta barierka mogłaby działac na wszystko już, żeby taki naruto albo obito sie przydał do czegoś, nie ukrywam że chodzi o kopanie ore... skoro nie chcecie wyłączyć pvp na khazad to chociaz sprawcie aby ta soul barierka działała na KAZDY spell a nie że działa na wszystko oprócz tego god buffa jedynego, bo aktualnie to ten soulbarrier to chyba tylko do tego aby bezpiecznie dobiec z temple na trainy... a tak to chociaż jakieś zastosowanie konkretne by miał, zastanów się nad tym white jak możesz
#5
(01-29-2021, 07:57 PM)Nanadaime Wrote: to god buff zadaje jakieś "nienormalne" obrażenia? na wszystko działa ta barierka tylko na tego god buffa nie.... troche moim zdaniem to dziwne bo tanki i warriory i tak są cieniasami to przynajmniej ta barierka mogłaby działac na wszystko już, żeby taki naruto albo obito sie przydał do czegoś, nie ukrywam że chodzi o kopanie ore... skoro nie chcecie wyłączyć pvp na khazad to chociaz sprawcie aby ta soul barierka działała na KAZDY spell a nie że działa na wszystko oprócz tego god buffa jedynego, bo aktualnie to ten soulbarrier to chyba tylko do tego aby bezpiecznie dobiec z temple na trainy... a tak to chociaż jakieś zastosowanie konkretne by miał, zastanów się nad tym white jak możesz
no niestety , dps ma god buffa zabierajacego ostatnie 25 % zycia . gdy tank, warrior by mial soul barrier ustawiony na takim % hp to GOD BUFF DPSA zajebalby tylko soula Big Grin
#6
Gdyby mial ustawione, ale to tez nie latwo ustawic-chyba xD Zreszta wydaje mi sie ze taki byl zamysl soulbarriery aby blokowala dmg fizyczny magiczny i magical, a nie jakis zwykly i niezwykly xD Ale to tylko moje "wydaje mi sie" Smile
#7
(02-02-2021, 05:37 PM)Ronnix Wrote: Gdyby mial ustawione, ale to tez nie latwo ustawic-chyba xD Zreszta wydaje mi sie ze taki byl zamysl soulbarriery aby blokowala dmg fizyczny magiczny i magical, a nie jakis zwykly i niezwykly xD Ale to tylko moje "wydaje mi sie" Smile

Cale szczęście, że Mass Destruction nie bije z żadnych, które wymieniłeś Smile