gold ore? holy cake?

#1
Szansa na zrobienie holy cake i koszt zrobienia w sensie czas mozna by porownac do dropienia tego gold ore...kiedys bylo to 1k terraz 5k...kiedys wraz ze skilem wpadalo wiecej teraz wpada po 2-3 za uwaga udana probe...a tylko wtedy gdy proba jest udana wzrasta ten skill minig i zmiejsza sie tzw cooldown uzycia kilofa na  skale... nasuwa sie pytanie, dlaczego wczesniej trzeba bylo zdobyc 1k gold ore, a teraz trzeba 5k? Dlaczego ja na normalu bije shenlonga na 717k lvlu 7min z godami a na becie na 1kk zajmuje to duzo wiecej? czyzby gody dawaly tyle? czyy moze sami nie wiecie na czym oprzec swoje rownania? Proproponuje ankiete,,,sami ja zrobcieSmile
#2
Może dlatego że na oficjalu smok nie ma absow jeszcze a na becie już tak?
#3
ale na co ma abs? bo sa conajmniej 2 rodzaje krtore znam ja...a wiem ze berrus z deatch flasha bil smoka normalnie...czyli szybko...na takim 300k
#4
Magowie biją z czarów z rodzaju "magical" wczesniej nie miał dodanego absorbu na magical tylko na energy (czary zwykłych klas) i fizyczny, teraz zostało to wyrównane, co do miningu tak został zmieniony kopie się teraz dużo łatwiej gold ore od samego początku założeniem tego było to że to czasówka jedyny okres w którym gracz ma mieć przestój w robieniu zadań lub zapłacić za to dla innego gracza. Mimo że potrzeba wykopać go 5k to trwa i tak to dużo krócej niż przed update. Dodatkowo u krasnoludów kopie się dwa razy szybciej ore. Przy wysokim skillu miningu można wykopać w 20h na bocie +/- 5k gold ore. To jest kolejny powód by warto było robić misje, kolejna rzecz ze mining został zmieniony na zupełnie inny teraz kopie sie wiecej rodzaji skałek które są potrzebne do zadań a także będą potrzebne do tworzenia run czy po prostu craftingu, to wszystko jest przemyślane i zrobione w tej chwili tak jak powinno wyglądać. Zamykam.