Legendary Scroll of 3.000.000 experiance.

Smile  (This post was last modified: 03-25-2023, 12:42 AM by BedePierwszy.)
#1
Witam,
Przedstawiam poradnik na Legendary Scroll of 3.000.000 experiance. Quest nie ma żadnych dodatkowych wymagań oprócz posiadania postaci na Mainie.
Po użyciu z Legendary Scroll otrzymujemy 3.000.000 doświadczenia.

Pierw udajemy sie na Hope City (dostać sie tam możemy po przez łódkę Dendrina na prawo od temple), następnie stosujemy się do mojego poradnika.

   
   
   
   
Później po powrocie z Hope City, udajemy się na Underground City i gadamy z NPC (też po przez łódkę Dendrina, na prawo od temple)
   
   
Po użyciu Scrolla możemy sie cieszyć wyższym levelem oraz większą satysfakcją z rozgrywki na DBKO INFERNO. Big Grin Tongue
Reply
#2
Bardzo czytelny poradnik
[Image: elo-sing.png]
Reply
#3
(03-23-2023, 11:37 PM)Manggo Wrote: Bardzo czytelny poradnik
Dziękuje bardzo za przychylny komentarz. Pozdrawiam całą najlepszą ekipę na serwerze tzn. elo.
Reply
Smile  (This post was last modified: 03-24-2023, 11:06 PM by Nizenn.)
#4
underground city ten ostatni screen jakby co, nie napisales  Smile
Reply
#5
(03-24-2023, 11:01 PM)Nizenn Wrote: underground city ten ostatni screen jakby co, nie napisales  Smile
wszystko git jest nie wiem oco chodzi
Reply
#6
(03-23-2023, 09:18 PM)BedePierwszy Wrote: Witam,
Przedstawiam poradnik na Legendary Scroll of 3.000.000 experiance. Quest nie ma żadnych dodatkowych wymagań oprócz posiadania postaci na Mainie.
Po użyciu z Legendary Scroll otrzymujemy 3.000.000 doświadczenia.

Pierw udajemy sie na Hope City (dostać sie tam możemy po przez łódkę Dendrina na prawo od temple), następnie stosujemy się do mojego poradnika.





Później po powrocie z Hope City, udajemy się na Underground City i gadamy z NPC (też dostajemy się tam po przez łódkę Dendrina)


Po użyciu Scrolla możemy sie cieszyć wyższym levelem oraz większą satysfakcją z rozgrywki na DBKO INFERNO.
Reply