Toppo spell's

(This post was last modified: 02-07-2021, 03:13 PM by ErtasekPL.)
#1
Proponuje, aby zwiększyć dmg dla spelli energy blaze (300k lvl) elemental strike (150k lvl), ponieważ praktycznie nic nie biją i są useless w tej grze.
Energy blaze - fala od 300k lvl, która ma tak mały dmg, że podstawowe spelle mają wiekszy (ultra laser, df i ten 3) nawet zwiększając go do +5.
Elemental strike target - bardzo fajny koncept targeta, który bije żywiołami lecz w ogóle nie robi dmg nawet ulepszony na +5.
Reply
#2
-1 nie polecam
Reply
#3
Pomysł nie jest zły, rzeczywiście tych dwóch spelli równie dobrze mogłoby nie być, aktualnie do niczego sensownego się nie przydają
Reply
#4
useless to jest vegetto ball dla vegetto.

nawet fire hail ulepszony na lvl 5 jest slabszy od shin exe dla vegetto, powiem wiecej spell confuse na lvl 5 niema praktycznie wcale sensu.

Wydaje mi sie ze nie musze ci wiecej wyjasniac, zreszta ile jest odpowiedzi na zasadzie "jak ci sie nie podoba nie graj", "jak mag jest slaby-nie graj nim"


Pisanie o buffy dla maga to naprawde jakas kpina przeciez ta postac ma wszystko nawet chyba lepsze przeliczniki hp/ki od vegetto
Reply
#5
jeżeli chodzi o maga to buffowanie go nie ma jak dla mnie większego sensu bo on i tak ma chyba aktualnie najwyższy dmg na serwie (combo + wand)
a jeżeli chodzi o te spelle to skoro są useless na 5 to zrób na 10 i będą lepsze wtedy prosta sprawa. Nie widzę sensu buffować ich. Uważam że jest wiele innych postaci wartych tego by dać im trochę uwagi i je zbuffować aniżeli Mag
Reply
#6
maga combo nic nie bije a spelle co daje od 150 i 300k tez nic nie bije a takie confuse od vegetto i dmg buff infernusa daje to polecam dodac cos podobnego na kazde postac
Reply
#7
Jestem za i przy okazji zmniejszyć hakaia mu bo co za dużo to nie zdrowo
Reply