Nowe Achievementy

#1
Myślę że dobrym pomysłem jest wprowadzić
kilka nowych osiągnięć które by urozmaiciły pulę rzeczy
jakie możemy porobić na serwerze:

  • Dark Access - trochę trzeba się napocić by ukatrupić moby na zadymki ze względu na ilość hp więc osiągnięcie byłoby dobrą nagrodą (na przykład ukryty npc na którymś z expowisk na Dark Access z tego względu że niektórzy mają go wykonanego i nie byłoby wporządku odebrać im możliwość dostania tego osiągnięcia)
  • Easter Island - tu jest duże pole do popisu (poszczególne questy, ilość wymienionych jajek np. 'The Lucky One' za udaną wymianę na 100 legendarnych jajek, czy też wprowadzenie dwóch różnych osiągnięć które by dawały inny bonus i by były uzyskane zależnie od tego w jaki sposób byśmy ukończyli zadania na wyspie wielkanocnej) 
  • Halloween - tak samo za wykonanie skina można dodać osiągnięcie o nazwie 'Now I Am Spooky'  z podziałem na kilka różnych poziomów ze względu na to że jest kilka questów ulepszających skina 
  • valentine's day - jakieś zadanko z okazji walentynek typu przynieś 100 chocolate's bars i jakieś tam kwiatki czy coś i uzyskanie osiągnięcia 'You Really Love Me' 
  • Krótkie questy z osiągnięciami z okazji jakiś ważnych świąt w naszym kraju 'The True Patriot'  'We Won't Surrend'
Reply
#2
jestem za, achievementow nigdy malo za to pomyslow juz chyba tak. +1
Reply