kolejny niezbyt dobry pomysl

#1
https://dbko-inferno.pl/forum/thread-710.html


Kolejny swietny pomysl widze... takjak ten pomysl zeby dodac jakies achivy z magical /magic dmg dla maga bo ponoc achivow zwiekszajacych fizyczny dmg jest pelno...ciekawe, nie powiedzialbym ze jest ich pelno, nawet nie powiedzialbym ze duzo, powiedzialbym ze sa, ale sa dlatego ze mag ma buffa w broniach +iles tam % dodaje elder wand albo wand of harry potter, wiec dmg mag ma. zawsze w sumie mial, bo nigdy nie dostal nerfa na jego bazowe statystyki.


skoro mag ma obrazenia magiczne, to niech jego bron(rozdzka)tez posiada atak magiczny, cos w tylu miecz ma 2500atk to niech wand ma 2500atk magicznego. A nie jak jest dotychczas ze mag ma rozdzke ktora bije whuj i jeszcze ma wzmocnienia w rozdzce +30% czy tam ile i w ogole huj wie czego czy magicznych czy magical dmg...tego jest tyle ze wy sami sie w tym gubicie... Bez sensu
Reply
#2
Nie jest bez sensu Big Grin nie znasz zmian, które zostaną wprowadzone w najbliższej aktualizacji. Z magami był pewien bug, którego nikt nie zgłosił oprócz Svante Tongue
Reply
#3
(01-29-2021, 06:33 PM)whiteblXK Wrote: Nie jest bez sensu Big Grin nie znasz zmian, które zostaną wprowadzone w najbliższej aktualizacji. Z magami był pewien bug, którego nikt nie zgłosił oprócz Svante Tongue
z magami byl bug ??? no jedynie taki ze god buff dalej dziala ze nie zabiera targetowi 75% hp atakujacego !! nic wiecej wedlug mnie ..
Reply
#4
zabiera do 25% hp ale spoko
Reply
#5
(01-29-2021, 07:49 PM)NoName Wrote: zabiera do 25% hp ale spoko
wytlumacze ci to teraz tylko jeden jedyny raz ... fakt po uzyciu masz 25 % hp ale napisalem jak widzisz ze nie bije tej ilosci hp ktora ci zabierze tylko o wiele wiecej !!! rozumiesz teraz ???
Reply
#6
(01-29-2021, 07:29 PM)Karmazyn Wrote:
(01-29-2021, 06:33 PM)whiteblXK Wrote: Nie jest bez sensu Big Grin nie znasz zmian, które zostaną wprowadzone w najbliższej aktualizacji. Z magami był pewien bug, którego nikt nie zgłosił oprócz Svante Tongue
z magami byl bug ??? no jedynie taki ze god buff dalej dziala ze nie zabiera targetowi 75% hp atakujacego !! nic wiecej wedlug mnie ..

Inny xd
Reply
(This post was last modified: 01-29-2021, 09:42 PM by Karmazyn.)
#7
(01-29-2021, 09:14 PM)whiteblXK Wrote:
(01-29-2021, 07:29 PM)Karmazyn Wrote:
(01-29-2021, 06:33 PM)whiteblXK Wrote: Nie jest bez sensu Big Grin nie znasz zmian, które zostaną wprowadzone w najbliższej aktualizacji. Z magami był pewien bug, którego nikt nie zgłosił oprócz Svante Tongue
z magami byl bug ??? no jedynie taki ze god buff dalej dziala ze nie zabiera targetowi 75% hp atakujacego !! nic wiecej wedlug mnie ..

Inny xd
no to ciekawe , ja o innym np nie wiem ale pewnie funty wiedza bo ciagle cos" znajduja "na becie
Reply