Defender's

#1
Nie wiem czy to na 100% bug, aczkolwiek coś mi w tym nie pasuje. Mianowicie:
zostawiłem postać na noc na kopaniu ore jak wstałem zauważyłem że jestem u Yamy, sprawdzam a tu niespodzianka typu
29 Jan 2021, 02:20
Died at level [b]694528
 by Dwarf Defender.[/b]

Czary były wyłączone, miałem tylko buffy włączone wraz ze speed up zabiły mnie defendery
ktoś może coś powiedzieć?? Tongue
#2
Grim ten błąd z Defenderami które mają "RS'A" ciągle zgłaszany ehh nie pierwszy i nie ostatni raz
#3
Weźcie się za to Khazad w końcu.... ile jeszcze ma powstać tematów o bugach w tamtej lokacji aby ktoś zechciał łaskawie to naprawić? Możliwość pkowania bezkarnego,defenderzy zabijający z czapy graczy, durin walący na sagan niektórych graczy za wykonanie achiva...
#4
Czy ja wiem czy to niespodzianka. Któryś z graczy wykorzystuje błędy z defenderami i czuję się bezkarny, defender sam z siebie nie będzie atakować.

Wniosek? Jak zostawiasz postać to odpal nagrywanie, z odpowiednią kompresją i ustawieniami to taki kilkugodzinny materiał nie będzie zajmował niewiadomo ile powierzchni dyskowej. Delikwent dostanie solidnego bana Smile
#5
(01-29-2021, 06:20 PM)whiteblXK Wrote: Czy ja wiem czy to niespodzianka. Któryś z graczy wykorzystuje błędy z defenderami i czuję się bezkarny, defender sam z siebie nie będzie atakować.

Wniosek? Jak zostawiasz postać to odpal nagrywanie, z odpowiednią kompresją i ustawieniami to taki kilkugodzinny materiał nie będzie zajmował niewiadomo ile powierzchni dyskowej. Delikwent dostanie solidnego bana Smile
tak tak , wysle tylko donaate jak wroci "z pod namiotow w zime " i juz unban ...... ! a nagranie jest , co prawda ktrotkie bo zabil ale mozna sprawdzic ze zabil 2 osoby w krotkim czasie w tym samym miejscu !!
#6
(01-29-2021, 06:20 PM)whiteblXK Wrote: Czy ja wiem czy to niespodzianka. Któryś z graczy wykorzystuje błędy z defenderami i czuję się bezkarny, defender sam z siebie nie będzie atakować.

Wniosek? Jak zostawiasz postać to odpal nagrywanie, z odpowiednią kompresją i ustawieniami to taki kilkugodzinny materiał nie będzie zajmował niewiadomo ile powierzchni dyskowej. Delikwent dostanie solidnego bana Smile
It's not a bug, but a nice surprise when you wake up. Huh Angry Idea Sleepy