Non pvp

Video 
#1
Dobry państwu, ja z króciutką propozycją odnośnie wprowadzenia strefy non pvp w wieży Karina na trenowaniu speeda. Jest to taka sama strefa trenowania jak trainery, a jak wiadomo na trainerach jest non pvp. Przykładowo - zostawiam sobie postać na trenowaniu speeda na noc jak idę do pracy, a godzinę później zostaje zabity, jaki jest sens strefy pvp na miejscu trenowania?(Znajdą się i tacy co napiszą, że płaczę XD)
Reply
#2
W sumie dobra opcja na pewno przyda sie to tez supportom na 500k + z powodu skilla na tworzenie blue senzu, jak wiadomo zabiera on az 300 soula a kazda kratka na wiezy karina regeneruje 1 punkt, poprawiloby to jego wydajnosc oraz ulatwilo trenowanie. Jak najbardziej +
Reply
#3
Nie pozwolą administracji na taki krok żółwie ninja, kilka propozycji było już o khazad dum na kopaniu ore i morii i jak widzisz propozycje odrzucone były.
Reply
#4
(01-14-2021, 09:42 AM)Karmazyn Wrote: Nie pozwolą administracji na taki krok żółwie ninja, kilka propozycji było już o khazad dum na kopaniu ore i morii i jak widzisz propozycje odrzucone były.
Nie do konca odrzucone a raczej wprowadzone pod inna wersja, na khazad dum zwiekszono znacznie dmg defenderow (skull = smierc niezaleznie od poziomu) da sie zabic jednak zaplacisz za to rowniez swoja smiercia, ponadto gdy sie odblokuje underground zdobywa sie rownierz dostep do miesjca z skalka gdzie wlasnie jest nonpvp.
Reply
#5
Jestem za !!! powinno być tam no pvp ,żeby sobie w spokoju potrenić speeda, zresztą tam nawet jak kogoś zabijesz to tak naprawde jeśli ofiara będzie złośliwa to może Cie nigdy stamtąd nie wypuścić, chłop może sobie przychodzić noob charami i trzymać ci pz przez wieczność tak naprawdę, bo na tych krateczkach pryz pałacu już jest pz normalnie więc nie da się stamtąd dyla dać, to po co tworzyć takie chore sytuacje, są miejsca do pvp i powinny być do trenienia, m. in. speeda, zwłaszcza że achiv jest za to, także NON PVP jestem za
Reply