Opis spelli

(This post was last modified: 12-22-2020, 08:58 PM by ErtasekPL.)
#1
Mam propozycje, aby ktoś opisał spelle jak i techniques, aby nie było potem problemu, że od początku ktoś używa czegoś i po czasie wychodzi, że ktoś "używa buga" nie mając pojęcia o tym, że go używa bo działanie tego spella jest inne. Np. dragon smash nigdy nie widziałem tego spella nie ma opisu jak on działa, a się okazuje, że używając go możesz "wykorzystywać buga na swoją korzyść". I od razu najlepiej, żeby opisać co można robić czego nie i co jest uznawane za używanie buga gry, aby gracze wiedzieli co mogą, a czego nie. Np. Poszedł ban za to, że ktoś wszedł do no pz zone z pk i dostał bana za to, a Aragorn sam pisał na forum, że "nie jest to uznawane za buga i nie było". A jednak ban za to poszedł (hipokryctwo albo kolesiostwo jeszcze gdyby było sensowne wytłumaczenie bana oraz post na forum, żeby o tym przedyskutować to inaczej by to wyglądało).
Reply
#2
Moim zdaniem chyba powinieneś utkać się z deczka bo skoro niby jest delete za korzystanie z konta/priv skina kogoś to dalej nie otrzymałeś delete czy to może przez "kolesiostwo" dalej go nie masz?? Bo aragorn nawet nie raczył odpisać na GG na zarzuty które były niepodważalne bo rozmowa z wami była nagrana jak dzieciaka się podpuscilo i się wygadal
Reply
(This post was last modified: 12-22-2020, 11:35 PM by ErtasekPL.)
#3
Okej Smile to nie jest ten temat załóż osobny potem pogadamy Big Grin, a poza tym nie wiem o co Ci chodzi skoro gram na swoim skinku :*
Reply
#4
plusik 1
Reply