Propozycja co do balansu .

(This post was last modified: 12-09-2020, 05:14 AM by Karmazyn.)
#1
Moja propozycja jest prosta , niech wlasciciele zabiora priv skiny na okolo 1-2 dni i niech sie przygladaja sytuacji co bedzie sie dzialo w pvp . Gdy mag z (elder wandem , ultimate elder wandem) bedzie bil sie z jakas postacia ktora bije z broni meele . Wtedy mam nadzieje ze otworzycie oczy ze zrobiliscie wielki blad bo jest to pewne ze postac bijaca z broni meele nawet nie zdazy wyjsc z pz a juz bedzie witac sie z YAMA . Wtedy by nie bylo gadania ze to przez priv skiny czy co innego nie dajemy rady wystac jednej kulki z wanda maga/supporta .
Ps. jezeli beda jakies bledy to poprawie po powrocie z pracy bo pisze to na szybko
Reply
(This post was last modified: 12-09-2020, 08:41 AM by ErtasekPL.)
#2
Ja ci powiem co będzie się działo, wygra walkę ten co szybciej zaatakuje, czy to VB czy Ultik lub inne bronię i taka jest prawda. Bez priv skinów to jest porażka ze względu na dmg jaki się zadaje, i jaki dmg zadają mobki. A, ze server jest zrobiony pod priv skiny to bardzo ciężko to będzie uratować i zbalansować.
Reply
#3
(12-09-2020, 08:37 AM)ErtasekPL Wrote: Ja ci powiem co będzie się działo, wygra walkę ten co szybciej zaatakuje, czy to VB czy Ultik lub inne bronię i taka jest prawda. Bez priv skinów to jest porażka ze względu na dmg jaki się zadaje, i jaki dmg zadają mobki. A, ze server jest zrobiony pod priv skiny to bardzo ciężko to będzie uratować i zbalansować.
Ten post jest akurat tylko do administracji więc oszczędź sobie pisanie bzdur. Kilka dni temu na becie mam nadzieję że widziałeś co się dzieje gdy 4kk lvl toppo (donatello) bil się z psychopata 4kk lvl toshiro. Na ultimate elder Wandy. Ze kto 1 zaznaczył to tylko szla jedna kulka z wanda  i był był koniec walki. A co do vb to jest już znerfione więc pierdolenie na antenie
Reply
(This post was last modified: 12-09-2020, 10:08 AM by NoName.)
#4
po 1 to byl lvl 4 kkk to co ty chcesz a po 2 to moze eq nie masz a pierdolisz daj ss ze masz eq
Reply
#5
(12-09-2020, 10:03 AM)NoName Wrote: po 1 to byl lvl 4 kkk to co ty chcesz a po 2 to moze eq nie masz a pierdolisz daj ss ze masz eq
Po 1 smarku to lvl był 4kk nie 4kkk haha więc dziwne że ja bez skiną też one shotowalem donatelo z wanda. Po 2 stać mnie na eq nie będę dawał SS bo możesz sprawdzić to na stronie. Po 3 kiedy wreszcie ci zbanują konta na forum żebyś nie płakał wiecznie?
Reply
#6
a kto placze chyba ty nie ja, ja pisze na ten temat a plakac to chyba ty jak zawsze
Reply
#7
Dalej od administracji brak odpowiedzi. Smile
Reply