Pare zmian dla lepszego balansu gry.

#11
Masz racje z tymi skinami, żeby je trochę znerfic. Masz tez racje ze mag powinien bić z combo, którego nie ma tak naprawdę bo ten dmg co robi to w ogóle nie bije nic. A co do Wanda to uważam ze jest spoko, wy (melee) tez bedziecie mieć coś podobnego do Wanda tylko melee. Mówisz o tym, ze chcemy „Cię” znefic nie masz racji, z naszego punktu widzenia to wy znerfiliscie nas tym, ze god buff został znerfiony. Bo patrzylsicie na nas i nasze Hp, ciekawe czemu nikt nie miał z tym problemu na tamtej edycji jak na duszki biłem wam pół Hp, a miałem o polowe mniejszy lvl od was, a czasem większy. Mówisz, ze topoo jest op to szkoda na ze tamtej edycji kiełbaska miał 100-200 k mniejszy level ode mnie miał priv skina takiego jak ja i zabijał mnie na ultika i vb a ja mu nawet „df” nie zdazylem uderzyć xD fajna różnica toppo vegetto
Reply
(This post was last modified: 12-07-2020, 10:29 PM by NoName.)
#12
XDDD to vb nie zadaje 0 dmg i jest chujowy nie polecam nerfic a sword na +100 i soula 100k tez nic nie daje 0 dmg i tylko zwalic all na toppo bo teraz kazdy gra nim i jest za op to moze kazdy niech zagra tylko vegetto to inne postacie to usless tylko vegetto for life i nikt inny xdd 1 profka vs all ale te all to nic nie warte bo vegetto robi wszystko a inne nic xd


Ale chyba dlatego nie chcesz nerfa bo ty nim grasz i dlatego
Reply
#13
No name chłopie weż serio zanim wrzucisz cokolwiek na forum to przeczytaj to i zobacz czy " is it textable?" bo jak czytam Twoje posty to serio nie da sie za wiele zrozumieć z tego, mniej "XDDDDDDDD" a więcej składni a jak nie dasz rady po polsku to pisz po angielsku
Reply
#14
(12-07-2020, 09:18 PM)Nanadaime Wrote: No name chłopie weż serio zanim wrzucisz cokolwiek na forum to przeczytaj to i zobacz czy " is it textable?" bo jak czytam Twoje posty to serio nie da sie za wiele zrozumieć z tego, mniej "XDDDDDDDD" a więcej składni a jak nie dasz rady po polsku to pisz po angielsku
nie pisalem to do ciebie
Reply
#15
Moim zdaniem ciągłe kłótnie mijają sie z celem,każda premium profka ma swoje plusy oraz minusy duzym minusem vegetto jest to ze ma bardzo maly przyrost hp a plusy są takie ze ma god rege oraz vb co czyni go jedna z lepszych postaci,toppo to mag ktory jest tak naprawde ussles (patrzac na pvp bo jezeli chodzi o expienie,to elder wand czyni go najlepsza postacia pod expo) bez priv skina dlaczego tak uważam? Dlatego ze ma on bardzo malo hp i jest papierkiem wzamian za co powinnien miec potezny dmg.Przypominam nie kazdy ma wymaxowanego skina dlatego nie robcie balansu patrząc na priv skiny.Pomyslem odemnie jest zbuffami premium postaci takich jak obito,shisui ktorzy nie są spotykani na otsie bo najwyrazniej jest cos nie tak skoro po otsie biegają same vegetta i toppo
Reply