Spell Infernus

#1
Witam, Chcial bym zglosic blad spella ktory wielmozny pan Aragorn Dodal dla infernusa mianowicie chodzi o spell ktory bije jak karabin maszynowy od ognia az nie skonczy sie soul, owym spellem mozna sobie bic przez sciany jak gdyby nigdy nic    
Reply
#2
(10-24-2020, 12:26 AM)Kielbaskas Wrote: Witam, Chcial bym zglosic blad spella ktory wielmozny pan Aragorn Dodal dla infernusa mianowicie chodzi o spell ktory bije jak karabin maszynowy od ognia az nie skonczy sie soul, owym spellem mozna sobie bic przez sciany jak gdyby nigdy nic
Ten karabinek zabiera 24 soula na 0.5s
[Image: G9H3A4W.jpg]
Reply
(This post was last modified: 10-24-2020, 03:30 PM by Karmazyn.)
#3
(10-24-2020, 09:31 AM)Known As God Wrote:
(10-24-2020, 12:26 AM)Kielbaskas Wrote: Witam, Chcial bym zglosic blad spella ktory wielmozny pan Aragorn Dodal dla infernusa mianowicie chodzi o spell ktory bije jak karabin maszynowy od ognia az nie skonczy sie soul, owym spellem mozna sobie bic przez sciany jak gdyby nigdy nic
Ten karabinek zabiera 24 soula na 0.5s
i dlatego mozna sobie bic przez sciany ?? Big Grin ja pierdole co za wytlumaczenie Big Grin w sumie po was na jakies lepsze bym nie liczyl Tongue POZDROWIONKA !!! Tongue , a i moze jeszcze niech doda jakis co zabiera 100 soula na 0.5s ale po wpisaniu name do spella to nawet jak postac bedzie offline niech ja zabija Tongue
Reply
#4
szczerze wydaje mi sie ze ss tu nie wystarczy...wiadomo jaki jest Aragorn. mozesz czlowieka za reke zlapac a czasami niestety diagnoza jest taka ze to byl zart.
Sam nie dziwie sie ze ciezko jest tu cos udowodnic mimo ze dowody sa, teraz mysle ze trzeba do tego przywyknac, bo liczy sie pieniadz, nawet nie czlowiek...niestety
Reply
#5
(10-24-2020, 03:28 PM)Karmazyn Wrote:
(10-24-2020, 09:31 AM)Known As God Wrote:
(10-24-2020, 12:26 AM)Kielbaskas Wrote: Witam, Chcial bym zglosic blad spella ktory wielmozny pan Aragorn Dodal dla infernusa mianowicie chodzi o spell ktory bije jak karabin maszynowy od ognia az nie skonczy sie soul, owym spellem mozna sobie bic przez sciany jak gdyby nigdy nic
Ten karabinek zabiera 24 soula na 0.5s
i dlatego mozna sobie bic przez sciany ?? Big Grin ja pierdole co za wytlumaczenie Big Grin w sumie po was na jakies lepsze bym nie liczyl Tongue POZDROWIONKA !!! Tongue , a i moze jeszcze niech doda jakis co zabiera 100 soula na 0.5s ale po wpisaniu name do spella to nawet jak postac bedzie offline niech ja zabija Tongue
Ja tam duzo ognia albo jak Infernus bije przez sciane nie widze.
[Image: G9H3A4W.jpg]
Reply
#6
wystarczy sprawdzic logi... postac nieznana padla. patrzac na chat ostatni dmg dostala od the true deity, nieda sie tego sfingowac, a jak widac na ss postac the true deity stoi poza zasiegiem ataku bo stoi za sciana, byc moze umiejetnie.na ss widac date i czas, skoro postac padla w jakies tam minucie i wtej minucie the true deity byl za sciana to wniosek jest jeden.


ps. sprawdzilem liste smierci postaci kielbaska widniejacej na ss 24 Oct 2020, 02:20 Killed at level 139116 by The True Deity.
Reply
#7
(10-24-2020, 10:56 PM)Ronnix Wrote: wystarczy sprawdzic logi... postac nieznana padla. patrzac na chat ostatni dmg dostala od the true deity, nieda sie tego sfingowac, a jak widac na ss postac the true deity stoi poza zasiegiem ataku bo stoi za sciana, byc moze umiejetnie.na ss widac date i czas, skoro postac padla w  jakies tam minucie i wtej minucie the true deity byl za sciana to wniosek jest jeden.


ps. sprawdzilem liste smierci postaci kielbaska widniejacej na ss 24 Oct 2020, 02:20 Killed at level 139116 by The True Deity.
Jak ciebie zabije z vegetto balla i nie bede na twoim ekranie to tez znaczy ze cos jest nie tak? Czy moze sie przesunoles na max dystans i w ostatniej sekundzie dostales vegetto balla nawet jak juz mnie/ciebie nie bylo widac.

Jak bylem w dzwiach i uzylem tripla lub innego czaru to jest ten maly "Delay" i mozesz sie przesunoc pare kratek zakim gracz dostanie dmg.

(Sorka za Polski) Angel
[Image: G9H3A4W.jpg]
Reply
#8
(10-28-2020, 11:33 PM)Known As God Wrote:
(10-24-2020, 10:56 PM)Ronnix Wrote: wystarczy sprawdzic logi... postac nieznana padla. patrzac na chat ostatni dmg dostala od the true deity, nieda sie tego sfingowac, a jak widac na ss postac the true deity stoi poza zasiegiem ataku bo stoi za sciana, byc moze umiejetnie.na ss widac date i czas, skoro postac padla w  jakies tam minucie i wtej minucie the true deity byl za sciana to wniosek jest jeden.


ps. sprawdzilem liste smierci postaci kielbaska widniejacej na ss 24 Oct 2020, 02:20 Killed at level 139116 by The True Deity.
Jak ciebie zabije z vegetto balla i nie bede na twoim ekranie to tez znaczy ze cos jest nie tak? Czy moze sie przesunoles na max dystans i w ostatniej sekundzie dostales vegetto balla nawet jak juz mnie/ciebie nie bylo widac.

Jak bylem w dzwiach i uzylem tripla lub innego czaru to jest ten maly "Delay" i mozesz sie przesunoc pare kratek zakim gracz dostanie dmg.

(Sorka za Polski) Angel
kurwa ale jak widac na ss to stoisz sobie za sciana ..... wiem ze jestes cofniety w rozwoju jak reszta twoich kolegow , tak samo jak wczoraj plakales na tsie ze mnie dojebaliscie ;d tylko wiesz ja mam skin za 800 zl wy za 20 000 zl ;d i 1 vs 1 chuja robicie ;d ja tylko czekam na nowa edycje zeby znowu jak bedziesz mial 100k lvl i ja 70 k lvl bez skinow sie zmierzyc ze wybiegniecie w 2 i padniecie jak szlaufy Big Grin kocham was anaalfabeci Big Grin nie blokujcie mnie na tsie ja chce z wami kulturalnie rozmawiac :* <LOVKI>
Reply