Autoloot za pp

#1
Witojcie!!!

Nie jestem pewien czy kazdy tak ma poniewaz nie pytalem, ale sam zauwazylem ze gdy wybieram sie na dropienie shardow pojawia mi sie pewien bardzo powazny problem. Zacznimy od tego ze gdy ide dropic kupuje autoloota z store za 100pp na 6h bo tyle wystarczy, albo wystarczyloby gdyby nie ten problem. Wpisuje !autoloot i pojawia sie lista, oczywiscie wpisuje autoloot clean, zeby wyczyscic liste i ponownie !autoloot z nazwa piece sharda ktory chce dropic. Zostawiam w domku swoj plecak z pierdolami ktore zwykle na codzien nosze przy sobie, bo po co mi one skoro mam tylko jeden cel, dropic! biore wiec ze soba vip bag, a w nim jeszcze 10 innych vip bagow i ide na drop...wszystko jest fajnie do momentu jak zapelni sie pierwszy vip bag, bo pozniej postac wywala piece of shards pod siebie zamiast wrzucac je kolejno do innych pustych vip bagow ktore mam przy sobie....i wlasnie tu jest problem...w momencie gdy zapelni  mi sie pierwszy vip bag, postac nie wrzuca shardow do kolejnego tylko rzuca pod siebie czyli udaje mi sie nadropic tylko 1 vip bag, no chyba ze wpore to ogarne i recznie przeloze plecaki co jest smutne bo musze to robic co 30-40min a autoloot jest na 6h....jesli tego nie zrobie to wszystko co wydropilem spadnie pod nogi a pod nogami skasuje mi to clean..czyli autoloot stracony...


Pytanie tutaj jest do was, czy tez tak macie i czy potraficie sobie z tym jakos poradzic? I pytanie do Administracji czy daloby sie to jakos naprawic/zmienic/usprawnic zeby jednak autoloot wykrywal ze mamy przy sobie duzo wiecej plecakow niz 1 i wrzucal itemki do tych kolejnych zamiast rzucac pod siebie?


Dziekuje za odpowiedzi i zainteresowanie tematem !!

Pozdrawiam Ronnix!!
#2
Poprawki wejdą w update, +35 PP