#1
Witam, trzy albo cztery juz razy probowalem zrobic zeno arene i niestety za kazdym razem zostawalem z niej "wywalony", a to przez Crashe otsa(ale to juz dawno) a to przez restart otsa, a to z powodu restartu mojego internetu poniewaz jak wiadomo czasami interneet sie restartuje, czasami serwer sie restartuje a quest jakby nie bylo robi sie 3-4 dni conajmniej. Ja, ani raczej nikt inny nie jest w staniee nagrywac postepow tego questa przez 3-4 dni ponieewaz zwyczajnie zabraknieee miejsca na dysku, zreszta ja nawet niemam czym tego nagrywac dlatego prosze i proponuje, zrobcie tak aby nie wywalalo z tej zeno areny, dopiero po ukonczonym quesciee albo gdy postac nam zwyczajnie padnie od bossa(bo ja wiem ze nie padne i wiem ze nie padlem bo stracilbym wtedy level). Nerwicy juz dostaje bo ostatnio mialem sytuacje ze po 4 dniach bicia bossow, ostatni boss mial 4% Hp i zresetowal mi sie internet o 22 jakos, albo co gorsza ktos zresetowal otsa, bo skonczyl sie chyba wtedy event exp x2...nie wiem jak bylo, mniejsza o to, ale nich chociaz inni nie cierpia tak jak ja Big Grin


Pozdrawiam!!! Forever DBKOI !!!



                                         Ronnix ;]