TAK SIE KONCZY ZYCIE Lord ZJEBA

#11
a ty co reprezentujesz debilu hussars co ma byc normalne i niedawac sie a pierdolisz jak zjebany debil
Reply
(This post was last modified: 09-14-2020, 06:57 PM by Lord Grim.)
#12
ja nawet po przerwie 3 miesiące jestem nadal poznawany za bycie graczem niż ty za bycie błaznem
więc jednak ja coś reprezentuję. W twoim przypadku jest to głupota. Wybacz ,ale nie widzę sensu tłumaczyć ci to po raz kolejny.
PS. Naucz się rozmawiać jak należy to chętnie utworzę konwersację z tobą na TS bo szkoda zaśmiecać Forum.

Dziękuję i pozdrawiam
Lord Grim
Reply
#13
co ty pierdolisz ja to gram 1 raz od 2 lat to co kto ma mnie znac i zawsze zmieniam nick ?
Reply
#14
kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Dziękuję i pozdrawiam
Lord Grim
Reply
(This post was last modified: 09-14-2020, 07:00 PM by NoName.)
#15
ciebie nigdy nie zrozumiem bo jestes zjebanego hussars xd

i tak mam wyjebane bo juz nie bende cie widziec na next edycje
Reply
(This post was last modified: 09-17-2020, 05:21 PM by Karmazyn.)
#16
(09-14-2020, 04:49 PM)Lord Grim Wrote: może i jestem gównem, lecz nadal mądrzejszym od ciebie i tu nie można zaprzeczyć bo widać to po samych twoich wypowiedziach i składni językowej twojego "ojczystego" Języka i ciężko mi w to uwierzyć że taki "młodzieniec" może jeszcze istnieć na tym świecie, Znam nawet kilku nastolatków co LEPIEJ się wypowiadają od ciebie i tu już wstyd i hańba skoro masz ponad 20 lat .

Dziękuję i pozdrawiam
Lord Grim
co kurwa jakie ponad 20 lat ? Big Grin jak on na tsie jak gadal ze mna to sam mowil ze niedlugo dopiero 16 wlatuje ... xd czyzby nowa historie wymyslil ? Big Grin tak jak ta ze on za siedzenie w domu dostaje kase  (i to nie od rodzicow ) Tongue

(09-14-2020, 06:59 PM)Limitless Wrote: ciebie nigdy nie zrozumiem bo jestes zjebanego hussars xd

i tak mam wyjebane bo juz nie bende cie widziec na next edycje
uff jakie szczescie Tongue
Reply
#17
...XD
Reply