Propozycja Dark Beast

#1
Witam. Wychodzę z kolejną propozycją. Tym razem chodzi o Dark Beasty. Proponuję im znerfić lub całkowicie usunąć stune'a i zmniejszyć ich dmg. Kieruję się tym, że jak dostanę stune'a np. na moim naruto (270k) to chociaz mam ponad 120mln hp i lifesteal, to nie mogę nawet uciec i padam w kilka sekund.
Reply
#2
polecam nauczyc sie uzywac speed upa
Reply
#3
W zakladce buffs masz speed upa ktorym mozesz spamowac ile chcesz, wystarczy dodac go w bocie w zakladke HP i suwakiem ustawic aby ci uzywalo go jak masz 100% hp wtedy spamuje ci spelem non stop i nic nie jest w stanie cie zestunowac Smile
Reply
#4
na bocie mozna ustawic ale bendzie ci spamic jak pojebane i potem bendzie slow macro do 300ms i bot bendzie ci zacinac i tak sie wyjebiesz i tak a kazda inna opcja zeby znerfic jest zawsze lepsza niz nic poto jest forum zeby pisac
Reply
#5
Mozna tez ustawic na 99% lub mniej % zaleznie od tego jak mocno nas bija te mobki i spam nie bedzie az taki, ale mozna tez pod hotkey ustawic speed upa i spamowac sobie samemu wedlug potrzeby. Kiedys pisaleem do Aragorna aby znerfil z rocco tego stuna ktory dziala na tej samej zasadzie i Ara odpowiedzial mi ze po to Rocco ma tego stuna aby tak latwo nie dalo sie przebiegac questow. Wydaje mi sie ze Dark Beast rowniez po to ma tego stuna, aby niee dalo sie tak latwo przebiegac do rafinery
Reply
#6
spoko ale quest na pirates jest zeby ubic 250 ich to moze dotego bylo by spoko zeby znerfic a oglulnie na goblin shamana tez by sie pszydalo
Reply
#7
a ciezko ci ustawic na hotkey jakis?
Reply
#8
hotkeys moze bylo by spoko ale i tak ten stun to masakra
Reply
#9
jakbys odpowiednio uzywal mozgu to ten stun by ci nie przeszakdzal
Reply
#10
ale jest propozycja na forum to sie pisze a nie czy uzywasz muzgu czy nie
Reply