nowe miasta

(This post was last modified: 08-10-2020, 11:31 AM by Ronnix.)
#1
hmm...dlugo nie spalem myslac o tym, dlugo tez snilem o tym co mysle i tak po kilku miesiacach odwazylem sie o tym napisacSmile zrobcie prosze opcje respienia sie po smierci w khazad dum


Tlumacze i objasniam :

Pamietam jak gralo sie na ots z mapka rl tibi i tam np byla taka opcja ze po dotarciu do innego miasta np Venore moznabylo kliknac w statue ktora sprawiala ze naszym rodzinnym miastem stawalo sie wlasnie Venore, czyli po smierci respilismy sie wlasnie tam.

Bardzo by to ulatwilo i pomoglo gracza w powrotach na expowiska, po smierci nie mieli by mysli "kur**a znowu musze tam biegnac, nie chce mi sie nie expie" tylko mysleli by "o wyje**bka, ale na exp kawalek to sie przejde odrazu" xDDD


Pozdrawiam !!!
Reply
#2
Dobry pomysł
Reply
#3
Spoko opcja ale będzie taka opcja dopiero po ukończeniu drugiego rozdziału w Khazad Dum.
Reply
#4
Jak to wejdzie to bez sensu będą questy od Tego wizarda co trzeba ubić ghosty i dać te itemki. Skoro jak już bd za każdym dedem na khazad, to rzadko bd z tamtąd wychodził, wiec ten quest będzie bez sensu.
Reply
#5
Geneeralnie pomysl moj przeedstawilem dlatego ze na moim lvlu 400k + wiekszosc swojego czasu jednak przesiaduje w khazad dum poniewaz to tam expie i robie questy aktualnie. W small city nic mnie juz nie trzyma, procz domku i achivmentow, ale oczywiscie nie chodzi tu o mnie, poniewaz o ile ja jakbym sie uparl dam rade ubic geenerala ktorego ubicie jest wymagane aby dostac dostep do teleportacji na khazad, o tyle osoby ktore nie maja priv skinow i eq ulepszonego na +100 moga miec problemy z zabiciem generala. Moim zdaniem jesli juz miala by byc taka mozliwosc odrodzenia sie po smierci w khazad dum to najlepiej jakby byla ona dostepna wlasnie przed skonczeniem questa na zabicie generala, bo po skonczeniu tego questa, mozemy sie tam przenosic bez wiekszych problemow.

Chcialbym podkreslic tez ze nie chodzi mi tu o sam jakby szybki dostep do khazad dum, ale o lepszy dostep do miast w ktorych postac gracza aktualnie spedza najwiecej czasu...zalozmy ze gracz z 20k lvlem czesto expi na vip i czesto zdarzy mu sie tam pasc to musi z small city leciec na vip zeby stamtad znowu leciec na exp, a moglby zmienic swoje miasto rodzinne i respic sie po smierci na wyspie vip, fakt ze moze to nie jest daleko, ale zawsze zabiera czas. Tak samo z innymi miejscami, a miast i wysp jest na dbko duzo.

Oczywiscie zmiana takiego miejsca spawnu wiazalaby sie z wykonaniem questa, przykladowo dla khazad dum aby moc sie tam teleportowac trzeba by bylo posiadac 400k+lvl i dostarczyc 20 tych diamond ore, albo cos....
Reply
#6
jebac ten serwis wariacie za 2 edycje moze cos dodadza
Reply
(This post was last modified: 08-10-2020, 02:44 PM by NoName.)
#7
spoko propozycja ale ja bym dal 5 mithril ore za teleport
Reply
#8
wlasnie co do tego mithril to nie wiem, bo to podobno dropi od 80 miningu ktory ciezko jest wbic, a samo wbicie zmusza nas do siedzenia tam i robienia czegos co moze sie okazac pozniej nam nie przydatne. Moze poprostu zamiast wymogu w itemkach wymogiem bylo by posiadanie 400k lvl i naprzyklad 45 skilla mining, aby mozna bylo respawnowac sie w khazad dum. Mozna by do tego dodac np posiadanie 30pkt achivmentow jeszcze, ale tego mithrila bym do tego nie mieszal, bo z tego co wiem to tez ciezko dropnac i zeby dropnac trzeeba miec 80mining skilla
Reply
#9
xd<<<
Reply