Infernus i vegetto

#1
Pare miesiecy temu, moze rok pisalem do Aragorna ze trzeba znerfic vegetto dmg z miecza, poniewaz z kazdym 100klvl dostawal on ponoc 50% wiecej dmg fizycznego, ale wzrastalo to stopniowo, nie tak ze nagle bum bije wiecej o 50%, nie. Teraz zastanawiam sie nad dmg infernusa, ktory fakt kosztuje mase czasu w grze i jeszcze 1k pp i znowu czas zeby go wyexpic ale odnioslem wrazenie padajac w 3-4 sekundy, nawet mniej ze ta postac albo zadaje true dmg, czyli cos czego sie nawet nieda uniknac(dodge huja daje) albo nieda sie zaabsorbowac(absorb w skinie i itemkach) wszystko to nic nie daje..

Aktualnie jest moze pare infernusow, 2 napewno, trzeba sobie zadac pytanie czy to infernus jest op mczy skiny ktore maja te infernusy, czyli kolejne pytanie, co trzeba zmieenic w tej grze....
Reply
#2
P2W trzeba zmienić + dmg jak i Hp Mobków, żeby osoby które nie wydają kasy dawały radę sobie na większym lvl co prawda „wszystko można zdobyć w grze”, ale ta gra jest pod kaske i to trzeba zmienić nikt bez godów/skina nie zrobi piratów ani nie będzie mógł expic na khazad itp.
Reply
(This post was last modified: 07-20-2020, 07:57 PM by Ronnix.)
#3
generalnie kazdy temat ktory poruszam dotyczy premium profesji, wiec nie rozumiem po co nawijacie o tym darmowym graniu tutaj skoro ja mowie o postaciach platnych...
Reply
#4
Zapytałeś co trzeba zmienić w tej grze to odpowiedziałem jedyną sensowaną odpowiedź jaka mi przyszła do głowy, a co do tych postaci to były już 3 takie tematy na temat infernusa, że ma zbyt op dmg, który powinno się zmniejszyć i dodać większy dmg na spellu lub coś takiego bo on ma tylko dobrą łapę, a spella dobrego nie ma (dmg), do vegetto to on też ma przesadzony dmg z tego balla, ale tu cieżko, o to aby administracja coś odpisała i jakie mają plany chyba, że masz dobry kontakt z nimi to może na gg./fb Ci odpiszą. Kiedyś poruszyłem temat tegp, że toppo jest za słaby (magical dmg), toppo który jest magiem i bodajże ma 75/25 na spelle, a i tak ma mniejszy dmg z hakaishin (target) niż każda inna postać premium + triple ma większy dmg niż on. A jedyne co ktoś mi odpisał na tamten temat to "jak ci sie nie podoba zrób sobie inna postac", a administracja nie wypowiada się na żaden temat co robią co planują lub jakie mają plany, a potem tylko update i się dowiadujesz co dodali. Po 1 to wydaję mi się, że administracja powinna bardziej powinna zajmować się graczami (tymi co zostali lub takimi co chcą wrócić, ale nie ma po co aktualnie). Nie piszę, że nic nie robią, ale jakby wchodzili w dyskusje na forum lub pokazywali bardziej, że im zależy i mieli jakiś kontakt z całą społecznością na pewno by to pomogło w tym, aby server nie upadł. Po drugie powinni bardziej zbilansować dmg każdej postaci, a w szczególności tych premium bo ich jest najwięcej i najchętniej nimi ludzie grają bo są op jak infernus i vegetto. Reszta postaci to garstka bo na tym servie są 2 postacie, które się opłaca, a w szczególności 1 (vegetto op dmg z miecza jak i balla, a niby 50/50 w statach jest, i jest tania).
Reply
#5
love dbko-inferno love aragorn/white
Reply
(This post was last modified: 07-21-2020, 05:40 PM by Karmazyn.)
#6
(07-21-2020, 03:36 PM)Limitless Wrote: love dbko-inferno love aragorn/white
now suck their dicks
Reply
#7
i will thx mate
Reply