Player - Svan'te > Game weakness abuse

#11
(06-29-2020, 12:11 PM)Godlike Iperfect Wrote:
(06-29-2020, 12:07 PM)Czarodziej Wrote:
(06-29-2020, 12:01 PM)Godlike Iperfect Wrote:
(06-29-2020, 11:54 AM)Czarodziej Wrote: jakim to trzeba byc zjebanym czlowiekiem zeby samemu siebie zglaszac :
29 Jun 2020, 02:34 Skura Killed at level 306028 by The True Deity. <<< w tym samym miejscu na kopaniu
29 Jun 2020, 02:35 Murzynek Killed at level 324659 by The True Deity. <<<<< tez to samo miejsce
i tu prosze jeszcze jedno Smile  29 Jun 2020, 02:35 Vistic Killed at level 414439 by The True Deity.
Show me some proof that it was in the same place... I can say you killed beside Yama, and you/others are suppose to believe me?  Big Grin
22 Jun 2020, 22:56
Killed at level [b]447005
 by Ripana Daja. Why did you kill me in Yama 
Tongue [/b]
uuu to u yamy nie ma pz? no to trzeba polowac tam na ludzi ktorzy padaja i nie maja bola na sobie Smile dzieki za info
I'm happy to help. If you can read with understanding, you would know that what i wrote was sarcasm and to prove my point, without proof you can write all you want. Angel
Polecam wziąć rozbieg i zajebac baranka w sciane
Reply
#12
Polecam to zrobić co napisał kolega wyżej
Reply
#13
Zglaszasz Gracza Ktory sprawdzil czemu was w nocy nie zabili defenderzy , zamiast zglosic to wykorzystujecie to dalej a oto dowod :
https://streamable.com/86qqhg
Reply
#14
To jest tylko pokazane, że ma F. Zrobili to, żeby zobaczyć tylko jak to działa, żeby była sytuacja jakbyśmy mieli rozmawiać np. z Aragornem. Wydaje mi się, że nikt nie zginął w tej sytuacji oni po prostu chcieli zobaczyć jak to działa. Więc nie wykorzystali "buga" tylko sprawdzili jak on działa nikt nie zginął Big Grin
Reply
#15
Ja pierdole, teraz to dojebałeś konkretnie
Reply
#16
(06-29-2020, 03:58 PM)ErtasekPL Wrote: To jest tylko pokazane, że ma F.  Zrobili to, żeby zobaczyć tylko jak to działa, żeby była sytuacja jakbyśmy  mieli rozmawiać np. z Aragornem. Wydaje mi się, że nikt nie zginął w tej sytuacji oni po prostu chcieli zobaczyć jak to działa. Więc nie wykorzystali "buga" tylko sprawdzili jak on działa nikt nie zginął Big Grin
Jak zawsze zabawne wyjasnienia Smile no probowal ale cos mu nie wyszlo bo za daleko stal . A o godzinie 2 tez tylko tak sobie testowali ze wybili kazdego ? Smile jaki ty jestes pierdolniety to glowa mala
Reply
#17
(06-29-2020, 03:58 PM)ErtasekPL Wrote: To jest tylko pokazane, że ma F.  Zrobili to, żeby zobaczyć tylko jak to działa, żeby była sytuacja jakbyśmy  mieli rozmawiać np. z Aragornem. Wydaje mi się, że nikt nie zginął w tej sytuacji oni po prostu chcieli zobaczyć jak to działa. Więc nie wykorzystali "buga" tylko sprawdzili jak on działa nikt nie zginął Big Grin
Hmm, Svan widocznie też tylko sprawdził jak to działa, przecież nikogo tam nie zabił Smile
Reply
#18
(06-29-2020, 03:58 PM)ErtasekPL Wrote: To jest tylko pokazane, że ma F.  Zrobili to, żeby zobaczyć tylko jak to działa, żeby była sytuacja jakbyśmy  mieli rozmawiać np. z Aragornem. Wydaje mi się, że nikt nie zginął w tej sytuacji oni po prostu chcieli zobaczyć jak to działa. Więc nie wykorzystali "buga" tylko sprawdzili jak on działa nikt nie zginął Big Grin
To fajnie nie wykorzystali nic Wink
Reply