Pet

#1
Błąd z petem jest. Polega on na tym, że robiąc questy przed zakupem peta, dzieje się tak, że nie ma się pet lvl 4, oraz nie można zrobić 2 razy questów na pety. Wychodzi na to, że mam zrobione questy, ale jak używam peta to mam lvl 1.
Reply
#2
Ale co to za bug? Jak można ulepszyć peta nie mając go xdd. Trzeba najpierw lvl 1 kupić, żeby móc wykonać lvl 2, to samo masz z regeneration, jak nie zrobisz lvl 1 to nie zaliczy lvl 2
Reply
#3
No nie, bo nie mając pęta, a robiąc questy i klikając na chesty, bierzesz nagrodę i później jak już peta kupisz i pójdziesz na questy to chesty są puste i nie weźmiesz już nagrody i pet Ci się nie ulepszy.
Reply
#4
(06-18-2020, 07:18 AM)ErtasekPL Wrote: No nie, bo nie mając pęta, a robiąc questy i klikając na chesty, bierzesz nagrodę i później jak już peta kupisz i pójdziesz na questy to chesty są puste i nie weźmiesz już nagrody i pet Ci się nie ulepszy.
no to tak jakbys uzyl boosta i stal w temple i mial problem z tym ze uzyles boosta ale przeciez nie expiles to czemu nie masz boosta Smile
Reply
(This post was last modified: 06-18-2020, 11:52 AM by ErtasekPL.)
#5
To jest całkowicie co innego niż użycie boosta. To jest quest, który można użyć raz, a boosta możesz użyć ile razy chcesz. Nawet nie wiem jak wymyśliłeś ten przykład. Przecież to są 2 różne rzeczy. Robiłem te qusty jak nie kupiłem, a najprawdopodobniej trzeba mieć kupionego peta, żeby zaczęło zaliczać Ci questy. Ja miałem przy sobie pet summoner, ale nie kupiony tylko dostałem od kogoś. Dlatego mi nie zadziałały questy.
Reply
#6
jest to bug, poniewaz nieda sie ulepszac czegos czego sie niema, a w tym wypadku tak wlasnie sie stalo. Na questa od ulepszeina peta powinno sie dac isc nie tylko w przypadku gdy mamy odpowiedni level, ale tez powinien byc wymagany item przywolujacy peta, lub sam quest czyli zaplacenie banalnej kwoty...
Reply