Blokowanie sagi mc

(This post was last modified: 06-14-2020, 05:46 PM by NoName.)
#1
z low charami blokada do sagi omega li shinlorng


Attached Files Image(s)
       
#2
no to ciekawe jak ty dzieciaku chcesz w takim eq robic sage omega li shenron Smile ze placzesz ze zablokowany most jest , co niejednokrotnie tez robiliscie Smile
#3
normalnie jak kazdy
#4
taa i akurat dziś tam poszedłeś charem 25k sobie zrobic omege xdd, cóż za zbieg okoliczności
#5
Z tego co wiem saga się tam nie respi więc śmiało możesz sobie zbijać ;3
#6
Jakie ma znaczenie to , że ma 25k lvl? Może chce iść tam na shiny albo te potworki co tam są bo musi coś z nich wydropić. Nie ma znaczenia po co tam poszedł chodzi o sam fakt. "5. Blokowanie expów/przejść jest zakazane.", ewidentnie jest ta zasada łamana i z tego co wiem należy się ban za to.
#7
(06-15-2020, 08:48 AM)ErtasekPL Wrote: Jakie ma znaczenie to , że ma 25k lvl? Może chce iść tam na shiny albo te potworki co tam są bo musi coś z nich wydropić. Nie ma znaczenia po co tam poszedł chodzi o sam fakt. "5. Blokowanie expów/przejść jest zakazane.", ewidentnie jest ta zasada łamana i z tego co wiem należy się ban za to.
Noo nalezy sie ban Smile !! DAWAC IM BANA ! To wrzuce kilka ss Smile i pol serwera zbanowane bedzie Smile
#8
To sobie wrzucaj co to za problem? Po coś jest ten regulamin, żeby go przestrzegać.
#9
(06-15-2020, 10:42 AM)ErtasekPL Wrote: To sobie wrzucaj co to za problem? Po coś jest ten regulamin, żeby go przestrzegać.
Napisalem ze jak ktokolwiek tam dostanie bana to raczej mozna wrzucic ss z tego samego miejsca z Doglikami Smile i ciekawe czy tez ban poleci
(This post was last modified: 06-15-2020, 01:19 PM by NoName.)
#10
po 1 to my nigdy nie blokalismy sagi a neriel to placze bo nie mogla wyjsc ale mogla tylko napisac