Moje propozycje

#1
Witam, zauważyłem ostatnio na serwerze tendencję spadkową, więc mam pare przemyśleń, którymi chcę się podzielić aby uprzyjemnić grę zarówno na low i h lvlu :
- usunięcie questa na Orochimaru seta - to jest useless nikt tego nie używa, ponieważ lepsze nagrody z daily i tak lecą, zamiast Oro seta dać tam questa na legendary set i wstawić np gogety ssj4 mvp, które strzegłyby skrzynek, ponieważ quest na dark access na lege seta to chyba jakiś, żart, ten kto się dostanie na dark access to już dawno nie potrzebuje tego typu itków
- wprowadzenie questa na whiss staff np od 100k, dla urozmaicenia można wprowadzić nowego npc - Whissa, dla którego musielibyśmy wykonać szereg questów, by uzyskać item, poziom trudności taki, by ekipy na 100k lvlu mogły sobie go zrobić bez godów
-wprowadzenie weak  whiss staff od 20k i questa na niego ( to akurat pomysł widziany na forum ale podoba mi się)
- dodanie anihilatora od 125k np, do wyboru byłby wand, godryk i heavy proton blaster - coś na kształt tytan buff questa
- bill itemy, żeby było ciekawiej można dodać bossa, z którego leci losowy bill item ale szansa dropa to np 15% powinien mieć sporo hp ale nie bić też dużo, żeby low lvle ( z 50-80k) dawały sobie z nim radę
- naprawa bugów, ponieważ wiem, że wiele osób skarży się na ten problem
- anihilator na skiny ( death, medusa, champa, changeling , do wyboru 1) od 170k na przykład, również gdzieś skitrany na mapce i powinien być dość ciężki, taki że trzeba mieć gody aby go zrobić albo wybrać się z supportem
- zwiększenie expa za graczy, z założenia pamiętam, że na tej edycji miał być szybszy exp w porównaniu do poprzednich edy,  dlaczego więc zmniejszony jest exp za deski ? Trochę to nielogiczne
- możliwość zdobycia inhibitorów 80% i 95% z gry, jednakże byłby one bardzo drogie np 750 rubinów za inhi 95, 200 rubinów za inhi 80, kupowałoby się je od jakiegoś npc dla którego trzeba by było wykonać szereg zadań, by chciał z nami handlować
- dodanie questa na god access chest, działałby na zasadzie dark chesta z shopa, tyle że otwierając go wypadałby losowy god item poza icką, bo tą można mieć z dark chesta zwykłego. quest mógłby być mega trudny, coś ala omni staff quest

No to tyle, więcej nie pamiętam, pozdrawiam
Reply
#2
co do questów wystarczyło by zrobić coś takiego będąc w party z lvl podobnymi tak by shared działał mamy większą protekcje na wszystko jako grupa, by grupa low lvl dawała rade questa robić np. tank + killa supporterow leczacych tego tanka. (tak by ludziebez god setów dawali rade je robić.
Co do legendary setu zamiast orochimaru myslę że słaby pomysł można dodać opcje ulepszenia shiny naruto setu do legendary po przez naciśniecie PPM na shiny item pobiera 10 rubinow i mamy legendary item.
co do samego orochimaru set można dodać do niego staty +20 speed attack (każdy item) i będzie to taki secik pod skilllowanie.
- god access chest z questa nie będzie żadnego god itemu dostępnego z questa zapomnij xD KASA KASA KASA.
- zwiekszenie expa za graczy, jak najbardziej tak zwłaszcza za te niskie-srednich lvl 5k-300k.
- bill items można byłoby dodać opcje upgradowania legendary > bills koszt jednej próby = 100 rubinów mam 50% że się uda jeśli nie tracimy rubiny i legendary przedmiot który póbowaliśmy ulepszyć PPM.
- Dodanie anhilatora można byloby takiego dodać ale żeby każdy na 125k miał szanse go zrobić nawet bez god seta, nagroda mogłaby być Piece of wand of harry potter / Piece of Godryk sword / Piece of Heavy proton blaster / aby otrzymać przedmiot można wymienić 10 kawałków danej broni na broń, questa można byłoby powtarzać raz na 3 dni.
- zdobycie inhibitorów jak najbardziej za tak, ale nie wprowadzą tego nie ma takiej opcji . KASA , KASA , KASA.
- Weak Whiss staff jesteś 2 osobą która to wałkuje jak ja to dodałem na forum to wielkie oburzenie że nie wejdzie, teraz jak prawie nikt nie gra to się dużo dzieje.
- Nowy Whiss mógłby ale ...
Reply
#3
Co do weak staffa to wspomniałem, że to nie jest mój pomysł, bo wiem że już go czytałem i nie chciałem żeby się ktoś przyburzył , że podpierda*** pomysły
Co do god chesta, można wprowadzić ograniczenie, że jeden gracz może tam włazić i odbierać nagrodę raz na 2 miesiące i byłby od 300k , może trochę łatwiejszy od omni, na tyle trudny żeby gracze mckami sobie nie robili pierdyliard razy tego questa
Co do piece of godryk piece of wand - też spoko pomysł
Co do ulepszania za rubiny to tylko do lege seta moim zdaniem, bills już powinien być trudniejszy trochę do ogarnięcia
I wiem,że tu kasa się liczy ale może jednak Ara pójdzie po rozum do głowy i trochę zmodyfikuje grę, wtedy być może skorzysta na tym bardziej, gdy gracze powrócą, ponieważ opcja kupna dla leniwych też by była
Reply
#4
kasy, donejtów nie będzie jak nie bedzie graczy którzy grają free2play bo głownie oni napędzają gospodarke mimo że nie płacą to ci co mogą coś kupić bardziej chcą się zdecydować a ci co nie płacą to raczej wydają małe kwoty ale aktualnie na serwerze jest zbyt mało ludzi nowych a ci co już zbyt poznali się na serwerze odeszli i raczej na nich powrót nie ma co liczyć.
co do god itemu questa mógłby być po prostu quest od 50k dla każdego gracza z tym że do wyboru miałbyś 1 item god (żeby odebrać go musiałbys mieć jedno wolne miejsce w itemach i np. sciągasz tarcze i dostajesz shield ( shield nie da się wtedy w jakikollwiek sposób zdjąć podczas padania ( rs / bs ) nie tracilibyśmy go byłby to przedmiot non-tradeable wtedy jeszcze można zrozumieć quest jako taki dodatek i promocja dla kupowaniu god setów, miałbyś po prostu do wyboru jeden przedmiot (bez broni) z god seta, bez dende armora.
Reply
#5
Noliaz jeśli byłby od 50k dla każdego i do  wyboru sobie masz to naexpisz z 10 mcków 50k i sobie każdym wybierasz i masz seta xd nie no na goda to powinien być trudny quest i mega wyzwanie, żeby nie było tak, że ktoś nafarmi bp godów mckami xd i właśnie chest z losowym godem, żeby jeszcze utrudnić skompletowanie seta
Reply
#6
Wedlug mnie super pomysly, gra w szczegolnosci powinna opierac sie na wykonywaniu questow tymbardziej ze na stronie glownej mamy napisane ze jest exp x5..tylko x5...i niestety narazie zdobywanie levela powyzej 300k wiaze sie juz z kosztami w kwotach powyzej 100zl na boosty.
Reply
(This post was last modified: 06-05-2020, 07:02 AM by Noliaz.)
#7
nie widziales czego pisalem jeden item dostajesz tylko nie da sie go zdjac,sprzedac chodzbys zrobil 1000mc
to mialbyc tylko 1000 god itemow ale tylko.jeden na kazdej postaci, to mialo byc tylko raz dla jednej postaci.chcesz.miec calego.to.sobie kupujesz u ary za 800zl a ten co masz z questu item ktory masz podwojnie np. tarcza z questa to tarcze z setu co.kupisz sprzedajesz komus za pkty ci nie potrzebny mozesz wtedy komus odsprzedac. naucz sie czytac nanadaime odbiwrasz god item nie da sie go zdjac, stracic, ani do bp wsadzic.
Reply