Perfect Sniper BUFF

(This post was last modified: 05-28-2020, 04:46 PM by Noliaz.)
#1
Wymagany poziom na buffa który ma wyrównywać postacie pod dista jedynie pokazuje jak bardzo postacie pod dista są w dupie,
jeden gracz na serwerze ma postać dist która przekroczyła magiczny poziom 100k.
Proponuje: dodać go od 50k bez questa.
i zrobić go jako buff na cały czas dopóki jesteśmy zalogowani zabierały 1soul/sekunda.
postacie pod dista to jedno wielkie gówno jak zamierasz grać taką postacią to pierdolnij się w łeb xDD
Reply
#2
no popatrz to ja mam buffa na 250k i jestem jedynym tankiem ktory taki uzyskal a nie narzekam, 100k wbic to nie jest problem.
Reply
#3
ten sniper to jest useless dodac tak jak pisze Noliaz
Reply
#4
Ja proponuje zmiane postaci na nie dst i po problemi. Jak sie nie podoba rób nowego chara.
Reply
(This post was last modified: 05-29-2020, 11:44 PM by Noliaz.)
#5
dokładnie 100k nie jest trudno wbić ale z god setem xDD, największy lvl dst to 113k (ma pare itemów z god seta) albo zrobić by wszystkie postacie nie trafiały tak jak nie trafia dist i wtedy można robić dyskusję nie po to rozwijam tematy profesji/czarów i pisze o wielu błędach nie po to żeby zmieniać postać tylko po to by było uczciwie dla każdej profesji nie mówie że postać dist ma bić jakiegoś kosmos dmg ale przynajmniej powinien być lvl zmniejszony do max 50k, albo dodać trafienie od Ki blasta większego 190 ki blasting = 90% na trafienie 192 = 92% na trafienie 194 = 94% na trafienie 196 = 96% na trafienie 198 = 98% na trafienie 200 = 100% na trafienie. i po prostu dodajmy jeszcze perfect Wizard ( na wandy) i perfect warrior bo przecież na tibi z sworda też możesz nie trafić.....

najlepiej to wgl piszmy do nowych graczy że nie opłaca się tu grać bo postać dist to gówno i lepiej żeby szykował grube PLNY żeby wgl opłacało się grać i wgl darujmy sobie reklamę bo po co ktoś ma tu grać może pojdzie grać na lepszy serwer gdzie profesje mają swoje słabsze i mocniejsze strony no niestety dist postaci tych "słabych stron ma najwięcej"
Reply