Blokowanie czarami

#1
a tu blokowanie czarami w non pvp


Attached Files Image(s)
       
#2
nie placz jak masz problem to nie graj
(This post was last modified: 05-25-2020, 10:45 AM by Lord Grim.)
#3
to wy macie problem, nie ja. Big Grin
#4
ja nie daje ss na forum o blokaniu
(This post was last modified: 05-25-2020, 12:25 PM by Lord Grim.)
#5
to jest bug w grze panie ułomny dlatego został tu dodany by to naprawić. Wiem że dla ciebie to trudne do zrozumienia, ale to już nie nasza sprawa.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
#6
jaki bug ty masz zycie zbugowane ahah
#7
Uważaj bo ci pocieknie po nogawce Big Grin

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
(This post was last modified: 05-25-2020, 03:32 PM by Godlike Iperfect.)
#8
(05-25-2020, 12:31 AM)Lord Grim Wrote: a tu blokowanie czarami w non pvp
Jest to zaklęcie którego może użyć postać, dlaczego ktoś miałby zostać za to ukarany? To że coś nie idzie po twojej myśli, nie oznacza to że inni powinni zostać ukarani.
To zaklęcie (ściana) jest zaklęciem podobnym do innych po prostu działa inaczej, nie jesteś zablokowany do punktu w którym nie możesz zadać obrażeń ani opuścić obszaru, gracze na zrzucie ekranu nie uniemożliwiają ciebię od wyrządzenia obrażeń / zarabiania doświadczenia.


Dodgy Dodgy Tongue
#9
to tak mój drogi, ściana blokuje zadawanie i otrzymywanie obrażeń dla osób które są poza nią a wypychanie innych uniemożliwia im wrócenie na poprzednią pozycję, dołożenie Mwalli poniżej blokuje kompletnie zadawanie obrażeń co powoduje również wykluczenie danego gracza z możliwości wzięcia udziału w gods evencie. Jak również na mapach non-pvp nie MOŻNA stawiać takich ścian gdyz jest to błąd serwerowy i powinien zostać zgłoszony wcześniej, a nie wykorzystywany jak to wy robiliście cały czas.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
(This post was last modified: 05-25-2020, 03:35 PM by godlike koko.)
#10
so what you are saying is that m walls and blocks should not be used for events then why should it be used in pvp or in game cause the way i see it is thats its in the game to use it not a bug cause you can do the same but it seems that you have no friends to do it with

+ if you could think for at least a min you would be able to have more than negative iq cause it's a event monster only top dmg gets the rewards so it's a FIGHT to do the most dmg to the monster and get the reward so they at least work as a team and get it unlike some friendless cunt that can only show his money and thats it Smile