BESTIARY SYSTEM: Propozycja.

#1
BESTIARY SYSTEM:
system podlegałby na tym że po zabiciu 5 tysięcy danego potwora odblokowuje. się nam osiągnięcie o danej nazwie potwora.
z nagrodą 0,025% life steal + 0.0125% mana steal.
każdy potwór w grze miałby osobne osiągnięcie, nie trzeba byłoby robić nowego systemu po prostu dodać osiągnięcia za zabite 50 tysięcy potworów.
wszystkie by się wliczały co są na serwerze.
Wszystkie potwory w grze to : 566 ( wiele z nich to bossy/minibossy/itp.
więc takich naprawdę potworów jest może z 400. cięzko powiedzieć.
za zrobienie każego potwora mielibyśmy.
400x 0,025% + 400x 0,0125% = 10% life steal + 5% mana steal.
niektóre potwory mają bardzo malutki respawn więc aby zrobić wszystkie potwory trzebabyłoby poświęcić sporo czasu i trochę tutaj pograć.
Reply
#2
pomysl raczej dla tych ktorzy wbili juz jakis tam 2kk lvl+ i nie maja juz co robic na ots i chca wzmocnic swoja postac. Nie wiem na ile mocne sa postacie na 2kk lvl ale wiem ze przed wbiciem tego levela jest masa innych osiagniec ktore warto bylo by zrobic napewno przed tym. Byc moze osoby nowe z 2k-5k lvlem moglby sie pokusic o zabicie np 5k wilkow aby miec te 0,025% lifesteal ale watpie aby im to pomoglo w dalszej grze.

Zawsze bylem slaby z matmy dlategoo wspomoglem sie troche kalkulatorem i wyszlo mi ze 400x0,025% =10% a 400x0.0125% =50% wiec Tobie zdecydowanie polecam tez uzywac kalkuratora przy nastepnych obliczeniach w pomyslach Smile
Reply
(This post was last modified: 05-20-2020, 01:58 PM by bluegift.)
#3
Widziałbym to jako oddzielny system by nie mieszać z achivementami.

Pomysł superSmile
Reply