Polepszenie Toppo

#1
Siema,
Wydaje mi się, że przydałoby się zwiększyć dmg bądź dać jakiegoś targeta nowego z większym dmg niż hakaioshin (bije troszkę mniej niz triple, tylko w 1 hit).
Na 200k lvl nie mogę zabić 60k lvl po black rebie z full setem. Nie mówiąc o większych lvlm które szybciej zabiją mnie z ultika niż ja walne całe combo.
Reply
#2
kup sobie skina, i będziesz dawał radę xDD
na nie, i tak toppo już sporo bije.
Reply
#3
Champa Skin wystarczy !!
Reply
#4
No nie bije aż tak mocno skoro 100k lvl z ultika szybciej potrafi mnie zabic niż ja jego na 230k, poza tym elder wand jak i harry wand nie działają i nie dają dodatkowych % ki. Czyli bez p2w nie dam rady sobie? I skoro jest taki dobry i ma duży dmg to czemu są tylko 2-3 w topce, reszta to praktycznie vegetto? Ja nadal uważam, że przydałoby się mu jakoś pomóc.
Reply
#5
to veggeto jest tutaj na servie mainem kazdego bo jest w 100% najlepszy od kazdej danej postaci
Reply
#6
I o to chodzi, żeby dodać cos Toppo, żeby nie był zbyt op, ale był lepszy i, żeby ludzie nim grali bo caly server 1 postać to co to za zabawa, jest tu tyle postaci, a i tak wiekszość tp vegetto
Reply
#7
zamiast polepszac jakas premium postac powinno sie zadbac o graczy i zachecic do grania nowych jesli tacy wgl sie pojawią tak jak ten noliaz pomysly zrobione dla graczy a nie dla kilku osob co chca se wydac siano by wszystko w grze bylo dla nich bez sensu...
Reply
#8
Po 1. to jest temat o Toppo, a nie dbanie graczy, możesz zrobić nowy temat i dać jakieś sugestie po to masz ten dział.
Po 2. wydając pieniądze "czegoś" lepszego oczekuje od postaci, która jest darmowa. ( Idz do sklepu i kup 2 rzeczy z podobny działaniem, jedną droższą drugą tańszą i zobacz, która jest lepsza.) I tu chodzi o polepszenie albo dmg albo czegoś innego dla niego bo jest słaby, a jest płatny to jest najprawdopodobnie najbardziej useless postać z premium, dlatego przydałby się jej jakiś upgrade.
Reply
#9
to czemu skoro jest slaby tak duzo osob nim gra? jest silny pieprzysz 3 po 3 kup se skina za kilka tysiecy exp w domku i nie bedziesz marudzic a co do postaci zaden mag darmowy nie bije wiecej ni toppo, a jak masz jakis problem zrob sobie vegetto albo cos innego.
Reply
#10
Mało osób nim gra, czyli bez kupna skina "kilka tyisecy i expa w domku " bedzie nadal chujowy, wiec dlatego jest ten wątek, żeby bez skina jakoś dawał rade, a nie, że trzeba jeszcze wydawać kilka tysiecy na to
Reply