2'dwie ciekawe propozycje.

#1
1. Zmiana w buff Yin release. -zamiast zabierać 15 soula za użycie powinno zabierać 1 soula co sekundę trwałoby tyle aż soule się skończą lub postać się wyloguje/padnie.
*-*
2.  Dodanie do itemshopu przedmiotu : Upgrade Hammer. za 25pkt.
działanie : możemy ulepszyć nim różne przedmioty:
4x Legendary Helmet 50% na ulepszenie na Susano Helmet 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszania.
2x Legendary Armor 50% na ulepszenie na Bills Armor 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszania.
2x Legendary Legs 50% na ulepszenie na Bills Legs 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszania.
2x Legendary Boots 50% na ulepszenie na Berus Boots 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszenia.
*-*
2x Legendary Sword 100% ulepszenie na Legendary Glove. 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszenia.
2x Legendary Glove 50% na ulepszenie na Legendary Excalibur Sword. 1% na rozwalenie hammera podczas ulepszenia.
2x Legendary Excalibur Sword 25% na ulepszenie na Sword of gryffindor.
2x Very Strong Throwing Ki 25% na ulepszenie na Heavy Proton Blaster.
2x Legendary Makankopower 25% na ulepszenie na Wand Of Harry Potter.
*-*
2x Bills armor 5% na ulepszenie na God Armor. 5% na rozwalenie hammera poczas ulepszania.
2x Bills Legs 5% na ulepszenie na God Legs. 5% na rozwalenie hammera poczas ulepszania.
2x Berus Boots 5% na ulepszenie na God Boots. 5% na rozwalenie hammera poczas ulepszania.
*-*
Dodatki każde 10 poprawnych ulepszeń = 0,4% więcej szansy na ulepszenie każdego przedmiotu. ( limit to 20% czyli 500 poprawnych ulepszeń)
po zdobyciu 500 ulepszeń otrzymujemy achivment mastercrafter i dodatkowo 5% więcej na ulepszenie.
*-*
W itemshop za 1000 pkt możemy kupić item który da nam losowo od 0,1-3,0 % dodatkowo procenty możemy zmienić za pomoca kolejnego itemu który możemy zdobyć z questa (losuje nam procent procent może się pogorszyć lub poprawić.
0,1 / 0,2 / 0,3 / 0.4 / 0.5 / 0,6 / 0,7 / 0,8 / 0,9 / 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.3 / 1.4 / 1.5 / 1.6 / 1.7 / 1.8 / 1.9 /2.0 / 2.1 / 2.2 / 2.3 / 2.4 / 2.5 / 2.6 / 2.7 /2.8 / 2.9 / 3.0 /
myślę że fajnie wymyśiłem Tongue.
Reply
#2
God itemów nie będzie można zdobyc w zaden sposob z shopa, jedynie z craftingu / kupna u admina.
Reply
#3
(04-30-2020, 06:55 PM)Aragorn Wrote: God itemów nie będzie można zdobyc w zaden sposob z shopa, jedynie z craftingu / kupna u admina.
a na czym polega ten "crafting" ? jeżeli można wiedzieć Wink
Reply
#4
to co podałem to jest taki jakby crafting .. więc nie wiem o co biega xD 5% na ulepszenie ale skoro god się nie da to powinno być przynajmniej dla legendary w bills. i broniami. crafting będzie podobny do płacenia zwykły gracz który nie będzie wydawał god seta nie zdobędzie taki będzie @simba@ bo inaczej być nie może...
Reply
#5
crafting 100000000 rubinow na ulepszenie bills armor na god seta 3% szansy na powodzenie zeby ulepszyc potrzebujemy mlotek z itemshopu za 1000pp szansa na rozwalenie mlotka 1% ale dziwnym trafem przez kilka lub moze kilka miesiecy omylkowo admin da w mlotku niechcacy mlotki sie psuja w 99% i niestety mlotki i pkty za nie nie podlegaja zwrotowi .
Reply