Pirates - ACT III - Video Część 1/2

(This post was last modified: 04-24-2020, 08:50 AM by Trufla.)
#1
Film przedstawia Pirates - ACT 3 
Zapraszam do oglądania!

Reply
#2
Dobrze w miarę wyjaśnione ale wolałbym żebyś w momencie dochodzenia do jakiegoś miejsca tłumaczył o co chodzi i może na chwile się przytrzymywał czy coś w tym stylu. +1250 pkt.
Reply
#3
Spoko poradnik ale co do moria Kinga mam jedno ale. Nie potrzebny na niego ani bloker ani god set dostałeś róg od npc który przywołuje pomocników jeden z nich jest bardzo tankowaty i tego Kinga trzyma na luzie Smile czego nie powiedziałeś w poradniku
Reply
(This post was last modified: 04-24-2020, 03:44 PM by Trufla.)
#4
(04-24-2020, 02:26 PM)Grimlock Wrote: Spoko poradnik ale co do moria Kinga mam jedno ale. Nie potrzebny na niego ani bloker ani god set dostałeś róg od npc który przywołuje pomocników jeden z nich jest bardzo tankowaty i tego Kinga trzyma na luzie Smile czego nie powiedziałeś w poradniku
A no może bym powiedział ale nie wiedziałem o tym ja jak uzywałem rogu to dostawałem jakiś usslesow
Reply
#5
(04-24-2020, 03:25 PM)Trufla Wrote:
(04-24-2020, 02:26 PM)Grimlock Wrote: Spoko poradnik ale co do moria Kinga mam jedno ale. Nie potrzebny na niego ani bloker ani god set dostałeś róg od npc który przywołuje pomocników jeden z nich jest bardzo tankowaty i tego Kinga trzyma na luzie Smile czego nie powiedziałeś w poradniku
A no może bym powiedział ale nie wiedziałem o tym ja jak uzywałem rogu to dostawałem jakiś usslesow

Kazdy dostaje takich samych, masz ich chyba 5 czy iles tam. Tylko 1 jest dobry i tankowaty Bill reszta to nooby co padaja szybko
Reply