Dodanie systemu kar za pisanie na nieodpowiednim do tego czacie

#1
Proponuję wprowadzić system kar za wysyłanie nieadekwatnych wiadomości do typu czatu. Chodzi mi głównie o wysyłanie ofert kupna/sprzedaży na game-chat, help, team-search. Jest to irytujące że mimo ciągłego upominania przez graczy, dwóch delikwentów bez przerwy robi to samo i zaśmieca owe czaty.
Reply
#2
zeby tylko dwoch, poki nie bedzie jakiegos ograniczenia to zawsze beda ludzie ktorzy beda wysylac ze cos sprzedadza/kupia na game-chat bo tam jest najwiecej osob
Reply
#3
Dla mnie jest to dobrym rozwiązaniem. Sporo osób spamuje swoimi ofertami mimo, że inni gracze zwracają im uwagę, aby przestali bądź zmniejszyli swoje tempo.
Reply
#4
Popieram w tej kwestii, Czaty są po to odpowiednio poustawiany by korzystanie z takowych czatów ni było trudne ale ludzie i tak mają to gdzieś.
Można dać system kar by ludzie zaczęli myśleć co robią. Tak samo sprawa z nagminnym wyzywanie na Game-Chat, uważam iż za to Także powinny zostać dodane kary.
Reply
#5
Moje zdanie Aragorn juz zna. Pol roku temu, moze nawet wiecej pisalem mu o tym ze przydala by sie jakas osoba ktora ogariala by czat. Nie chodzi mi tu o Tutora czy Senior Tutora, ale zwyklego moderatora czatu ktory mialby do dyspozycji 2 komendy Mute na 1h na wszystkie czaty procz czatu NPC DOMYSLNY no i rozmow priv, oraz druga komende na unmute. Kara 1h nie pisania na czacie to wystarczajaca kara, a gdyby nagminie ktos musial ja nakladac na dana osobe wtedy zglaszalby to do Ary, lub white i on by zdecydowal co dalej z taka osoba.

Wydaje mi sie ze skoro caly klient, caly silnik, cala baza, i caly ots w ogole jest zrobiony od zera to rowniez od zera dalo by sie zrobic taka range jak Moderator Czatu i dac mu tylko te 2 komendy.
Reply
#6
Popieram, powoli już GC staje się kanałem Trade, bo dużo ludzi pisze tam swoje oferty co chwilę, albo zapraszają do kasyna co też nie powinno mieć miejsca, bo to nie jest kanał od tego
Reply