Pierwsze Zadanie Hana Solo

(This post was last modified: 04-17-2020, 12:38 PM by Mikeey.)
#1
Han solo utkwił na tej planecie czy chcecie mu pomóc?
NIEZBĘDNE PRZEDMIOTY:

[Image: cbfXBZs.png] - scews 200x (tryby)
[Image: cnjlz3e.png]  - toxic flasks 50x
[Image: hh47A3n.png]  - on-board Computer 1x
DROGA:
Udajemy się na prawo od temple do budynku z teleportami na samą górę.
[Image: MCK5Fbo.png][Image: sv2dJkX.png]
ROZMOWA:
[Image: LPuD9zD.png]
POTWORY:
[Image: x0gKDYJ.png]
Podałbym jeszcze występowanie ale sam biłem androidy w jaskini na elementalach zbierając kwiatki,
Co do vampirów doradzam od razu zgarnąć sobie taska u pirata (Rollo) by od razu wpadło troche expa
gotówki jakieś pirate tokeny i CP.


Jak widzicie Bulmy nie trzeba bić i można sobie przyśpieszyć troche zadanie shopem za jedyne 500 pp.
Reply
#2
Dopisz że to dopiero pierwsze zadanie u niego.
Reply
#3
Skoro wspomniałeś o bulmie, dla graczy grajacych bez Premium Points powinieneś wskazać gdzie Bulma się znajduje. W mojej opinii poradnik niekompletny
Reply
#4
Szczerze to sam jeszcze jej nie znalazłem. Jak znajdę lub ktoś podpowie to dam update.
Reply
#5
(04-17-2020, 01:04 PM)Mikeey Wrote: Szczerze to sam jeszcze jej nie znalazłem. Jak znajdę lub ktoś podpowie to dam update.

Robienie poradników niekompletnych i pokazania wszystkich ścieżek możliwych do zdobycia danych przedmiotów jest to mijanie się z celem. Moim zdaniem poradnik nie zasługuje na pkt.
Reply
(This post was last modified: 04-17-2020, 03:25 PM by Mikeey.)
#6
A według mnie nie mija się z celem.
Po Pierwsze to jest forum jak ktoś znajdzie bulme może w poście udostępnić jej lokalizacje dzięki temu mozna się wgl dowiedzieć ze takie zadanie jest i się za nie zabrac.
Po 2 to poradnik pokazuje ze wcale nie jest to jakieś trudne do zebrania i mimo braku lokalizacji bulmy mozna ukończyć pierwsze zadanie jak ktoś nie chce kupować PP jest wiele innych opcji zebrania PP jak np farmienie blue senzu, jajka.
Po 3 oba twoje posty wnoszą tyle samo.
No i pytanie czy nieda się dzięki temu skończyć zadania?
Powiedz Harnold jak nie będzie o tym na forum to skąd będzie wiadomo ze ktoś jej szuka?
Zawsze mozna pospamić na Chatach.
Dodaje tylko poradniki które da się wykonywać bez god seta jakiegoś specjalnego wydawania pieniędzy.
Pogłówkuj troszeczkę to i ty sobie poradzisz i nazbierasz.
Reply
#7
Moim zdaniem jest bezsensu. W poradniku trzeba pokazać jak przejść całego questa, a Ty raz, że nie podałeś lokalizacji Bulmy, która jest najważniejszym elementem tego questa to nawet nie podałeś, gdzie znaleźć potwory z których dropi reszta itemów. Gdzie androidy, gdzie Toxic Vapires? Nie każdy wie gdzie co znaleźć na serwerze
Reply
(This post was last modified: 04-17-2020, 03:11 PM by Harnold.)
#8
W poradniku nie pokazujesz, gdzie możemy znaleźć dane potwory tylko z jakich mobów one wypadają. Poradniki są tworzone po to, żeby opisać cały proces robienia questa/tasków/sagi, a nie tylko dodać kilka zrzutów ekranu, które można znaleźć na stronie i poinformować nas o tym, że istnieje taki quest. xD
Quote:"Po 2 to poradnik pokazuje ze wcale nie jest to jakieś trudne do zebrania i mimo braku lokalizacji bulmy mozna ukończyć pierwsze zadanie jak ktoś nie chce kupować PP jest wiele innych opcji zebrania PP jak np farmienie blue senzu, jajka."
 Brak lokalizacji bulmy to jedna, drugie to brak lokalizacji Vampirów, które też trzeba zabić. Brak zaznaczenia, że jest trudny quest do zrobienia, więc niedzielny gracz wejdzie na ten poradnik i pomyśli, że będzie wstanie ukończyć taki quest, a nie będzie i straci tylko czas. Czy powstały jakieś tajemne metody farmienia PP poprzez zbieranie jajek(których nie można już zbierać bo nie ma eventu xD) oraz blue senzu, które mało kto ci kupi za exchangera?

Odnosząc się do twojego 3 zarzutu, moje posty nie miały na celu uzupełnić informacji w twoim poradniku, tylko wyrażenia opinii na temat tego "poradnika".

Jak nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki nie dodawaj poradników zaoszczędzisz czasu i mi i Tobie. Także w mojej opinii poradni niekompletny, powiem że nawet bezużyteczny, podtrzymuje, że nie zasługuje na PP. Jak już chcesz coś robić to rób to dobrze.
Reply