Bot: Zakładki Buffs

(This post was last modified: 04-16-2020, 09:47 AM by Harnold.)
#1
Cześć,

W tym poradniku przedstawię wam jak korzystać z zakładki buffs w naszym bocie. W odpaleniu klienta w lewym rogu macie zakładkę bot. Jeśli tego nie macie to pod waszym ekwipunkiem jest taki czerwony przycisk BOT, który umożliwi wam włączenie go. 

Następnym krokiem jaki mamy to wybranie odpowiedniego configu. Omówię szczegółowo wszystkie configi dla Was żebyście mieli po prostu porównanie.

[Image: Bq8iSQN.png]

Config BLEACH:

Po włączeniu i wybraniu configu bleach oraz kliknięciu w zakładkę Buffs wyskoczy następujące okienko:

[Image: KgcKM8f.png]

Dwa pierwsze buffy czyli:
-Yin Release
-Blut 
Są to buffy, które mogą używać wszystkie postaci z serii Bleach.

Potem są już pokazane buffy dla odpowiednich postaci przykładowo ostatni w prawej części zrzutu ekranu Kenpachi Zaraki: 
-Remove Eye Patch

Żeby buffy poprawnie się nam włączały musimy wprowadzić wartość naszego wyskillowanej umiejętności jaką wymaga od nas bot. Skille przedstawione poniżej są to skille z postaci Harnold (z dnia 16.04.2020). Dla tej postaci żeby poprawnie mi działał buff Yin Release, który wymaga od nas wpisania wartości Movement Speed, na tej postaci to będzie 10, analogicznie jeśli chciałbym używać buffa postaci Yoruichi (jeśli nim gram oczywiście) dla buffa Shunpo muszę podać wartość Critical Chance w tym wypadku na podstawie screenu poniżej była by to wartość 131.
[Image: zOl2UGo.png]
 
Wartość swoich skilli można sprawdzić poprzez stronę(co zalecam bo czasami możemy mieć założone EQ zwiększające daną statystykę a o tym nie będziemy wiedzieć lub najzwyklej zapomnieć) albo w zakładce Info w kliencie.

[Image: kMd9fdq.png]

Config DRAGON BALL:


Analogicznie tak jak w configu Bleach wybieramy config dragon_ball naciskamy Buff potem przycisk edit, po czym wyskoczy nam dodatkowe okienko (to w prawej części SS'u)

[Image: nqREs5K.png]

Tutaj również nie ma wielkiej filozofii musimy jedynie kliknąć w przyciski Buff1 oraz Buff2, żeby poprawnie nam działały wtedy bo automatycznie będzie używał danych buffów oraz musimy podać wartości naszych umiejętności bez buffów czyli:
-Attack Speed
-Movement Speed

Gdzie znaleźć te wartości macie opisane w przypadku configu z bleachem.


Config FAIRY TAIL:


Config przeznaczony do postaci z serii Fairy Tail. Tutaj rownież znajduję się podział na postacie, które mają swoje indywidualne buffy oraz jeden dla wszystkich postaci czyli Yin Release.

[Image: g9nredq.png]

Wymagane przez config do działania buffów jest podanie aktualnej wartości umiejętności bez buffów:
-Attack Speed
-Critical Chance
-Movement Speed

Gdzie znaleźć te wartości macie opisane w przypadku configu z bleachem.

Config NARUTO:

Wybieramy config Naruto, pamiętamy żeby przycisk buffs był podświetlony na zielono po czym klikamy Edit i mamy następujące okna:

[Image: yz68gYf.png]

Tak samo jak i w przypadku tego configu mamy również podział na postacie z swoimi własnymi buffami oraz 2 buffy dostępne dla wszystkich postaci z serii Naruto:
-Yin Release
-Overlord Skills

Pamiętamy o podaniu wartości naszych aktualny umiejętności bez buffów oraz o kliknięciu przez nas buffów, które będziemy używać tak żeby były podświetlone na zielono. Umiejętności wymagane to podanie:
-Attack Speed
-Movement Speed

Gdzie znaleźć te wartości macie opisane w przypadku configu z bleachem.

Z mojej strony to będzie wszystko, w niedalekiej przyszłości pojawi się również tłumaczenie tego poradnika na język angielski. Jeśli potrzeba dodać do każdego configu gdzie znaleźć wartość swoich umiejętności to dodam później edytując post, bo nie chciałem robić jednego wielkiego kopiuj wklej, tylko żeby był to szybki i schludny poradnik. Za każde porady/co mógłbym zrobić lepiej będę wdzięczny krytyka również mile widziana. 


Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenie w grze  Smile
Reply
#2
W końcu ktoś to rozpisał +500 pkt.
Reply
#3
to niezle za 1 post 500pp ja za jakies 20 postow tez 500.
Reply
#4
@Kielbaskas tutaj był wyjątek napisałem w grze że kto to rozpisze tyle dostanie.
Reply
#5
(04-17-2020, 07:52 AM)Aragorn Wrote: @Kielbaskas tutaj był wyjątek napisałem w grze że kto to rozpisze tyle dostanie.
siemka jak zmienic w configu movement speed na ki basting
Reply