Ja dałem sie nabrać, czy wy też?

#1
Opowiem wam pewną historie:
Śpiąc sobie spokojnie, dzisiejszej nocy o godzinie około 2 zostałem obudzony dźwiękiem wiadomości, okazało się, że nasz ukochany administrator wstawił post na fb, a ten post to:
[Image: 3sE14kw.png]
Przez pierwszą chwile lekko niewiedzący co się dzieję, jeszcze nie do końca wybudzony, po dojściu do sobie i przeczytaniu co tutaj się właśnie wydarzyło, nie powiem, ciśnienie wzrosło drastycznie, zaczęły się rodzić pytania dlaczego?, CZEMU MÓWIONE JEST TO TERAZ?, co z przedmiotami? mój gogeta god skin w butli czekający na premkę, moje 17 setów kul czekających, dwa domki z prywatnymi expami zdobyte cierpliwe, soulowane miecze, ulepszane przedmioty, parę god setów kupionych od graczy, omni staffy, maxowany przez cały rok Svante czekający tylko na Shisuia, Ron z tymi orionami i setem i Grim z ulti +100 co kupił ode mnie xDDDD, tam chyba lvl nie był wbijany przed update'em, żeby max był, oj byczku to i nie tylko to... ale, nagle, chwila zastanowienia, CHWILA, to chyba jakiś żart, jaki obyczaj obchodzimy 1 kwietnia? TAK JEST Prima aprilis. Już myślałem, że gracze który przez tyle czasu starali się, wbijali skille, ulepszani eq zostali zrównani jak jakieś kurwy. Tyle czasu starania sie, stawiania nocek itd wszystko przygotowane na update już myślałem, że oszaleje, ale ostatecznie po tym dosyć udanym żarcie administracji mogę spokojnie kontynuować sen.
Nie powiem urwisy, tym razem udało wam się mnie nabrać następnym razem tak łatwo się nie dam.
A jaka była twoja reakcja na ten prank, daj znać w komentarzu poniżej.
post pisany w nocy sry za błędy ;p
Reply
#2
Też mnie Aragorn niezle wkrecil, no kurde przyznam sie ze dalem sie nabrac, cisnienie skoczylo, dreszczyk adrenalinki. Ja to mysle ze sam wardega sie chowa z swoimi prankami jesli go porownac do tego :p
Reply
#3
kurde ja serio myslalem ze bedzie reset i wywalilem swoje eq 2 cale god sety i jakies 10kpp w itemach ;c
Reply
#4
A tak ladnie to wygladalo :c
[Image: qHr980Q.png]
Reply
#5
oj Wink
Reply
#6
Może po prostu jego ból głowy wróci do gry.
Reply
#7
o tak moj starszy bracie...jego glowa bedzie bolala przez nastepny rok.
Reply