Zmiana eventow

(This post was last modified: 06-02-2023, 06:28 PM by Popuskrol.)
#1
Dzien dobry, chcialbym zaproponowac zmiane niektorych eventow aby byly rowne dla wszystkich graczy!
Bo poki co, event typu PVO i dragonhunting mozna o kant dupy rozbic. Ja mam lvl 6k po pierwszym rebornie, na PVO event dostalem na przeciw typa ktory ma lvl 1,7kk. Co to k***a jest, jak niby mam wygrac?
Tutaj kopia jak nas rozwalili "20:27 Piraci (6) 25:87 Orkowie (3) - pozostaly czas 04m" 3 typow nas roznioslo, bo u nas lvle po 400k a u nich po 1kk w gore.
Eventy powinny byc rowne! Czyli powiedzmy na taki PVO event kazdy dostaje ten sam lvl zeby byly jakies szanse!
Hunting dragon event rowniez trzeba zmienic! Co z tego, ze podobno wszyscy bija po tyle samo skoro ATK speed sie liczy?! Ja majac maly atk speed nic nie moglem zdzialac na typow po 1kk lvl co maja duzo speeda ze skilla i itemow!
Mam nadzieje, ze ktos rozpatrzy te sugeste.


Pozdrawiam
Reply
(This post was last modified: 06-05-2023, 07:10 PM by Madara San.)
#2
PVO nie jest dla ludzi z 6k lvlem - tyle w tym temacie, a dragonhunting i attack speed? Kazda postac ma buffa ktory daje attack speed, cap jest na 250 wiec to jest wrecz niemozliwe, ze tyle nie masz XD
idz expic gosciu
Reply
#3
(06-05-2023, 05:37 PM)Madara San Wrote: PVO nie jest dla ludzi z 6k lvlem - tyle w tym temacie, a dragonhunting i attack speed? Kazda postac ma buffa ktory daje attack speed, cap jest na 250 wiec to jest wrecz niemozliwe, ze tyle nie masz XD
idz expic gosciu
To na chuj te eventy? To rownie dobrze mozna dac event z mozliwoscia wejscia tylko graczom powyzej 1kk lvl. Lecz tak nie jest, wiec rownie dobrze nawet 1k lvl moze wejsc na te eventy i wtedy musi byc rownosc.
Reply
#4
(06-05-2023, 06:59 PM)Popuskrol Wrote:
(06-05-2023, 05:37 PM)Madara San Wrote: PVO nie jest dla ludzi z 6k lvlem - tyle w tym temacie, a dragonhunting i attack speed? Kazda postac ma buffa ktory daje attack speed, cap jest na 250 wiec to jest wrecz niemozliwe, ze tyle nie masz XD
idz expic gosciu
To na chuj te eventy? To rownie dobrze mozna dac event z mozliwoscia wejscia tylko graczom powyzej 1kk lvl. Lecz tak nie jest, wiec rownie dobrze nawet 1k lvl moze wejsc na te eventy i wtedy musi byc rownosc.
musi byc? a jak nie to co?
Reply
#5
(06-05-2023, 07:11 PM)Madara San Wrote:
(06-05-2023, 06:59 PM)Popuskrol Wrote:
(06-05-2023, 05:37 PM)Madara San Wrote: PVO nie jest dla ludzi z 6k lvlem - tyle w tym temacie, a dragonhunting i attack speed? Kazda postac ma buffa ktory daje attack speed, cap jest na 250 wiec to jest wrecz niemozliwe, ze tyle nie masz XD
idz expic gosciu
To na chuj te eventy? To rownie dobrze mozna dac event z mozliwoscia wejscia tylko graczom powyzej 1kk lvl. Lecz tak nie jest, wiec rownie dobrze nawet 1k lvl moze wejsc na te eventy i wtedy musi byc rownosc.
musi byc? a jak nie to co?
Tylko tyle umiesz odpowiedziec? A moze jakies argumenty?
Reply
#6
Hmmm co do PVO zgadzam się w 100 % powinno być coś w rodzaju redukcji dmg na powiedzmy poziomie 500k każdy.  To tylko przykład.
Co Do dragonhunting każdy może wygrać nie chodzi tu o attack speeda. W wygrywaniu DH wpływa kilka rzeczy takie jak:

- spell : najlepiej używać spelli, które walą jak z machin guna typu shenron granade czy renzoku energy dan. Musisz szukać spelli takiego rodzaju
- pet : Używanie peta zwiększa Ci dmg zadawany mobowi ponieważ pet bije z auto attacku coś w rodzaju renzoku więc nawala jak z karabinu

To są najważniejsze, które poprawią Twoją punktację. Reszta małych rzeczy, które już nie za wiele dają ale dają musisz sobie ogarnąć sam i poznać serwer : ) I wybacz stwierdzenie ale nubkom, którzy sapią o eventy mając 6k lvl nawet nie chce mi się jakoś specjalnie rozwijać xd Nie zajmuj się eventami na których nie masz szans tylko bij lvl i ogarniaj rzeczy które Ci pomogą w wygrywaniu ich.


Pozdro 600
Reply
#7
(06-05-2023, 08:42 PM)Stiners Wrote: Hmmm co do PVO zgadzam się w 100 % powinno być coś w rodzaju redukcji dmg na powiedzmy poziomie 500k każdy.  To tylko przykład.
Co Do dragonhunting każdy może wygrać nie chodzi tu o attack speeda. W wygrywaniu DH wpływa kilka rzeczy takie jak:

- spell : najlepiej używać spelli, które walą jak z machin guna typu shenron granade czy renzoku energy dan. Musisz szukać spelli takiego rodzaju
- pet : Używanie peta zwiększa Ci dmg zadawany mobowi ponieważ pet bije z auto attacku coś w rodzaju renzoku więc nawala jak z karabinu

To są najważniejsze, które poprawią Twoją punktację. Reszta małych rzeczy, które już nie za wiele dają ale dają musisz sobie ogarnąć sam i poznać serwer : ) I wybacz stwierdzenie ale nubkom, którzy sapią o eventy mając 6k lvl nawet nie chce mi się jakoś specjalnie rozwijać xd Nie zajmuj się eventami na których nie masz szans tylko bij lvl i ogarniaj rzeczy które Ci pomogą w wygrywaniu ich.


Pozdro 600
Ale za eventy sa bonusy, nawet z takiego PVO wlasnie bonus do expa, wiec nawet takim noobkom sie przydaje Wink
Reply