Kontrowersyjna propozycja

#11
czyli jak ktos kupil calego seta to teraz bedzie musial czekac pol roku zeby go odebrac? xD
#12
witam powiem tak i to zpropsuje zajebiste to nie bedzie bo jednak wydalismy pare kafli na privy polecam zrobic tak ze dodac domku po 2 tygodniach od startu i wlonczyc pvp po tygodniu od startu

a co do domków to i tak exp za moby jest znerfiony dlatego ze jest bardzo duzo boost do hp
#13
(10-02-2022, 04:58 PM)KilluaDark Wrote: witam powiem tak i to zpropsuje zajebiste to nie bedzie bo jednak wydalismy pare kafli na privy polecam zrobic tak ze dodac domku po 2 tygodniach od startu i wlonczyc pvp po tygodniu od startu

a co do domków to i tak exp za moby jest znerfiony dlatego ze jest bardzo duzo boost do hp
no to rownie dobrze osoby ktore maja priv exp (po to kupily zeby miec latwiej ) czemu maja po 2 tygodniach miesiacu czy nawet 2 dni po starcie go odzyskac ? skoro odbieraja skiny gody itd to i rownie dobrze moga domek odebrac i wtedy by moim zdaniem ci co pisza ze oni chca odrazu skiny itd by plakaly ze taki fallen / grim po tygodniu 1kk lvl i nie daja robic innym dostepu . Przerabialismy to 2 edycje temu gdzie gildia Godlike odrazu uciekla z otsa / elowcy probowali cos tam ale tez zwatpili dopiero jak osoby z priv expami odeszly to zaczeli grac ... a wprowadzajac takie zmiany o ktorych jest propozycja w temacie kazdy bylby na rowni !
#14
Jak dla mnie domki powinien oddawać też w pierwszy dzień.
[Image: elo-sing.png]
(This post was last modified: 10-02-2022, 07:16 PM by KilluaDark.)
#15
(10-02-2022, 05:21 PM)Manggo Wrote: Jak dla mnie domki powinien oddawać też w pierwszy dzień.


o to jest nas 2
#16
(10-02-2022, 05:21 PM)Manggo Wrote: Jak dla mnie domki powinien oddawać też w pierwszy dzień.
Już jest nas trzech
#17
#Aragorn
#18
Nie przejdzie zbyt dużo osób tego nie chce, a głównie ludzie którzy mają skiny mają coś do gadania na ten temat bo to oni tracą, a domki są oddawane miesiąc po starcie i tak będzie zawsze, od początku przy zakupie jest informacja że nie będą od startu oddawane bo dają za dużą przewagę i tyle w temacie.