Propozycja względem tasków.

#1
Witam moja propozycja jest następująca. 
Jeśli Postać A i postać B exp w Party (SHARED) lub w większej  grp to powinny się każdemu zaliczać Mobki względem Questa/Misji u danego npc jeśli chodzi o misje/questy i taski Dzięki pozdrawiam. 
Peace Out!  [Image: angel.png]
Reply
#2
spoko pomysl ale to bedzie za izi wbijanie i moze zrujnowac gre po paru dniach

to jak bedziesz miec taska na x80 i bedziesz latac 2 w pt albo 3 i zabijac x3 moby to wbijesz tego taska 3 x szybciej powiem ze to bylo by za izi
Reply
#3
(05-22-2022, 11:11 PM)MirekTheKing Wrote: Witam moja propozycja jest następująca. 
Jeśli Postać A i postać B exp w Party (SHARED) lub w większej  grp to powinny się każdemu zaliczać Mobki względem Questa/Misji u danego npc jeśli chodzi o misje/questy i taski Dzięki pozdrawiam. 
Peace Out!  [Image: angel.png]
Calkiem fajny pomysl ale cos takiego moze byc za dobre dlatego ze ludzie w pt mogli by robic taski u noppala za szybko.

Taski w pt sie zaliczaja dla osob ktore zadaja chociaz 10% hp moba.
Reply
#4
za szybko to ty robisz wszystkie questy sam. Ziomek dal pomysl ktory nawet jeszcze Tobie by pomogl a ty piszesz ze bylo by za szybko tymczasem apre dni po starcie edycji macie juz zaliczone pelno questow i wbity prawie 1kk lvl... daj sie temu otsowi rozwijac, zeby byl grywalny dla wszystkich a nie ukladasz go pod siebie
Reply
#5
jak sie umie grac i wie co sie robi to nawet w max 3 dni masz khazad dum
Reply
#6
Tez jestem tego zdania. Tylko ze osoba ktora zalozyla post zapewne gra od niedawna, czyli reprezentuje ten maly procent ludzi ktorzy zaczynaja dopiero gre na ots. A dla tych coo zaczynaja i poznaja dopiero mape itp to nie jest takie proste w 3 dni dojsc do khazad...
Reply
#7
(05-29-2022, 10:30 AM)Ronnix Wrote: za szybko to ty robisz wszystkie questy sam. Ziomek dal pomysl ktory nawet jeszcze Tobie by pomogl a ty piszesz ze bylo by za szybko tymczasem apre dni po starcie edycji macie juz zaliczone pelno questow i wbity prawie 1kk lvl... daj sie temu otsowi rozwijac, zeby byl grywalny dla wszystkich a nie ukladasz go pod siebie

Ja nw czy ty jesteś taki przyjebany czy tylko udajesz płaczesz że się wyexpiliśmy a wszedłeś po 5 dniach od startu wystarczyło wejsc na start i expic i grać teamem tylko czekać aż zaczniesz 50 tematów zakładać jaki shisui jest chujowy i swoje zjebane propozycje które nigdy nie wchodzą do gry bo poprostu chcesz zboostować postać którą grasz a inne nerfić.

A co do tematu wyobraźcie sobie teraz że w party naszym teamem robimy orc commando skin w 2 dni jak by to weszło w życie.
Reply
#8
(05-29-2022, 11:50 AM)Ronnix Wrote: Tez jestem tego zdania. Tylko ze osoba ktora zalozyla post zapewne gra od niedawna, czyli reprezentuje ten maly procent ludzi ktorzy zaczynaja dopiero gre na ots. A dla tych coo zaczynaja i poznaja dopiero mape itp to nie jest takie proste w 3 dni dojsc do khazad...


spoko ale ty wiesz ze w topce to tylko jest ten team co tu gra co edycie normalni ludzie nie wbili po 400k+
Reply
(This post was last modified: 05-29-2022, 04:11 PM by Ronnix.)
#9
(05-29-2022, 01:38 PM)SzczurPierwotny Wrote:
(05-29-2022, 10:30 AM)Ronnix Wrote: za szybko to ty robisz wszystkie questy sam. Ziomek dal pomysl ktory nawet jeszcze Tobie by pomogl a ty piszesz ze bylo by za szybko tymczasem apre dni po starcie edycji macie juz zaliczone pelno questow i wbity prawie 1kk lvl... daj sie temu otsowi rozwijac, zeby byl grywalny dla wszystkich a nie ukladasz go pod siebie

Ja nw czy ty jesteś taki przyjebany czy tylko udajesz płaczesz że się wyexpiliśmy a wszedłeś po 5 dniach od startu wystarczyło wejsc na start i expic i grać teamem tylko czekać aż zaczniesz 50 tematów zakładać jaki shisui jest chujowy i swoje zjebane propozycje które nigdy nie wchodzą do gry bo poprostu chcesz zboostować postać którą grasz a inne nerfić.

A co do tematu wyobraźcie sobie teraz że w party naszym teamem robimy orc commando skin w 2 dni jak by to weszło w życie.
Wysztarczylo wejsc na start? czy ty siebie slyszysz? Ja na ten start w ogole nie czekalem. 

a co do tematu wyobrazcie sobie ze najlepsza gildia na ots...ktora ma skiny wymaxowane na full..i ktora wali taki 200k lvl na hita...robi commando skina w 2 dni ktory nic nie daje....im nic nie daje...bo maja lepszego skina...co by dalo jakbyscie wy go zrobili w 2 dni? pewnie tez gowno...ale oni i tak wam nie dadzaBig Grin

(05-29-2022, 01:42 PM)KilluaDark Wrote:
(05-29-2022, 11:50 AM)Ronnix Wrote: Tez jestem tego zdania. Tylko ze osoba ktora zalozyla post zapewne gra od niedawna, czyli reprezentuje ten maly procent ludzi ktorzy zaczynaja dopiero gre na ots. A dla tych coo zaczynaja i poznaja dopiero mape itp to nie jest takie proste w 3 dni dojsc do khazad...


spoko ale ty wiesz ze w topce to tylko jest ten team co tu gra co edycie normalni ludzie nie wbili po 400k+
tak wiem..teraz ara podjebany bo w topce jest powiedzmy team dlatego dal na start im pare k pp zeby chociaz ktos tam gral. A takie pisanie ze inferno jest zagrozeniem dla konkurencji dlatego dostalo bana na fanpage to tylko odwracanie kota ogonem, bo wiadomo ze ktos musial zglosic ten fanpage zeby go zbanowali.
Reply
(This post was last modified: 05-30-2022, 10:36 AM by Godlike Iperfect.)
#10
(05-29-2022, 10:30 AM)Ronnix Wrote: za szybko to ty robisz wszystkie questy sam. Ziomek dal pomysl ktory nawet jeszcze Tobie by pomogl a ty piszesz ze bylo by za szybko tymczasem apre dni po starcie edycji macie juz zaliczone pelno questow i wbity prawie 1kk lvl... daj sie temu otsowi rozwijac, zeby byl grywalny dla wszystkich a nie ukladasz go pod siebie
Nie wiem czy ty to rozumisz ale jezeli taka propozycja przejdzie to robienie taskow ktore daja Szafiry, Combat Points (cp) i Expa beda nadużywane? Tak wiem ze dla mnie by to bylo lepsze, ale nie chce wymaxowac wszystkich spelli w 1 miesiac.

Nie wiem co ma rozwijanie serwera wspolnego do zmiany taskow jezeli sa juz dobrze zrobione.
Nie ukladam nic pod siebie, jezeli administracja chce cos takiego zrobic to prosze bardzo i tak wyjde na plus.

Pomysl sobie tak, ide na taska na Saiyan BodyGuard x80, robie waypointa i powiedzmy ze w 7-10h robie tego taska i dostaje 60 Szafirow i 2.8k cp + iles tam leveli. Teraz mam w pt jeszcze jedna osobe robimy to samo ale teraz robie tego taska w 3.5h - 5h. Dodam jeszcze jedna osobe bo mapa jest calkiem duzo a moby maja sporo hp. Teraz dostaje 60 szafirow i 2.8k cp w ciagu 2h 20m - 3h 20m, widzisz jak by to wygladalo?
Reply