Przebicie abs

(This post was last modified: 12-30-2021, 02:48 PM by Postalek.)
#11
Udajesz prawda? Zakładając że masz największy dmg ze skilla, największą zmianę zauważysz właśnie ty, bo base dmg i przyrost whissa aktualnie nie ma sobie równych .... A co do pisania do Ary, to najpierw napisz dzięki komu wpadł ostatni nerf Thora a potem patrz na innych Smile

Sugeruje zatem, wyrównanie dmg(mniej więcej, bo każda klasa powinna mieć swój atut)a dopiero potem zabierać się za coś co aktualnie jeszcze bardziej zaburzy "balans"
Reply
#12
pisanie na gc =/= pisanie na pw
+1 co do balansu rzeczywiście najpierw wszystko trzeba wyrównać.
[Image: elo-sing.png]
Reply
(This post was last modified: 12-31-2021, 12:14 AM by Rico.)
#13
#obudzsiezjebie piekny hasztag szkoda tylko ze sen zjeba jest tak gleboki ze huk armaty kolo glupiego ryja nie sprawi ze nawet zachrapie Smile

O ile w ogole ogarnie ze o niego chodzi
Reply
#14
(12-31-2021, 12:13 AM)Rico Wrote: #obudzsiezjebie piekny hasztag szkoda tylko ze sen zjeba jest tak gleboki ze huk armaty kolo glupiego ryja nie sprawi ze nawet zachrapie Smile

O ile w ogole ogarnie ze o niego chodzi

Wysyłajcie mu więcej kasy to na pewno hashtag pomoże, póki będzie dostawał przelewy to dalej będzie miał w dupie was, obudziłby się jakby stracił kurek z pieniędzmi , wtedy na kolanach by błagał i zaczął coś działać na tym serwie bo mu sie w główce pojebalo po prostu , to on powinien być dla graczy a nie gracze dla niego
Reply
#15
Wiem ze nikt mnie tu nie lubi ale pozwole sobie wypowiedziec sie w tym temacie, oczywiscie w temacie przebicia. Z tego co pamietam to juz na poczatku tej albo nawet poprzedniej edycji pisalem o tym ze spell ultra mode zmieniono kiedys dawal on unik, a teraz daje szanse na spudlowanie, niema takiej statystyki na ots jak szansa na trafienie, dlatego nie rozumiem dlaczego jest cos co nazywa sie szansa na spudlowanie. Dps postac swego czasu najlepsza kiedys wyciagajac 10% uniku byla praktycznie niezabijalna poniawaz nikt jej nie mogl trafic. Aktualnie mimo szansy na spudlowanie i tego kumulowania sie obrazen jakie jest odnosze wrazenie ze wszystkie hity we mnie wchodza, a moj fast attack jest taki sam jak fast attack maga/whisa(supoporta) tyle ze on ma wiekszy dmg niz ja. podsumowujac skoro ja gram dps(damage per second) a ktos gra magiem/suportem(damage ze speli) to czemu ja z nawet hammera bije mniej dps niz mag/support z wanda ? wydaje mi sie, a wrecz jestem przekonany na 100% ze dmg maga/supporta powinien byc duzo duzo mniejszy od dps(to znaczy ze powinien na wandzie miec duzo mniejsza szybkosc attaku) bo przeciez oni nie sa dps postaciamiBig Grin

Co do samego przebicia pancerza mysle ze mogloby to wejsc w tym transie ultra instynkt, jednakze jesli mag/support bedzie mial taki sam dps jak postac grajaca dps to wiadomo ze dps bedzie padal. mimo szansy na spudlowanie
Reply
#16
To jest oczywista oczywistość ze mag powinien bić mniej z wanda niż dps z miecza, ale nasz wspaniałomyślny hubercik stwierdził ze zrobi aby mag był pierdolona postacią dla nohandow przy której jedyne co musisz to zaznaczyć oponenta i znika ci z ekranu. Pozwole sobie przytoczyć to co jest na stronie. ,,Na serwerze znajduje się klasa postaci o nazwie "MAG" jest to klasa która skupia się na combo systemie, combo składa się z 3 czarów których używamy jeden po drugim aby uderzyć z jednej mocnej fali, postacie te są naprawdę mocne i skillowe...''.
Jedynym spellem jaki musisz używać na magu to hakaishin mode, resztę za ciebie robi wand, a jako dps nie masz szans podejść do maga. Teraz pytanie co ma dps? Totalnie nic ma jedynie thora, który nic nie bije w graczy i jeszcze zrobił tak ze nic nie bije w moby x D. W rezultacie dps otrzymał gówno bron która nie ma dmg. Hubercik ma tendencje żeby podpasowywać się pod graczy, którzy oprócz łez wylewają mu pieniadze. Był moment na serwerze gdzie wystarczyło po prostu zmienić magom dmg w bossy, wprowadzić thor axe i wszystko byłoby git ale widocznie thora trzeba było tez wprowadzić do grobu. Dopóki nasz Poteżny admin nie zmieni myślenia to będzie tak jak jest. Jedyną rzecz jaka hubercik bardzo dobrze potrafi to szukanie sobie skarbonek, które wydają na nowe itemki za god tokeny Smile
Reply