Bug Immortal Durin

#1
Dzisiaj po zrobieniu questów na 1aktu na khazad dum poszedłem do Immortal Durina, napisałem Hail King, gdy zapytał o zostanie obywatelem odpowiedziałem "yes" i jednocześnie zdobyłem achiva i padłem bo mnie zaatakowały guardy. Nie rozumiem dlaczego by się to miało wydarzyć w końcu questy miałem zrobione i otrzymałem achiva "A citizen of Khazad Dum". Oprócz tego widziałem, że w tym tygodniu minimum 2 innych graczy pisało, że po oddaniu questów Golinowi, który mówi aby udać się do Immortal Durina, podchodząc do niego zostali od razu zaatakowani i padli nawet nie zdążyli podejść na zasięg napisania Hail King.
#2
Wszystko jest dobrze po prostu nie umiesz lol
#3
No zajebiście jest, że ludzie mają questa żeby z nim porozmawiać, ale podejść nie mogą na zasięg rozmowy, bo padają. Pogadaj z nim nie podchodząc xD jak masz 5IQ to się nie odzywaj
#4
ten "BUG" jest od dawna, a Murzynowi chodzilo o to ze to juz dawno bylo zgloszone i Ara twierdzi ze "tam wszystko jest wporzadku poprostu cos zle robisz"

Niektorzy twierdza ze trzeba zdjac skina jesli jakiegos posiadasz, wylaczyc pk jesli masz wlaczone i wylaczyc bota i wtedy podchodzic to podobno King nie ubije.
Jesli natomiast raz cie juz zaatakowali straznicy to musisz odczekac 24h
#5
Zrobiłem wszystko co opisałeś i tak ujebał :/
#6
Ta napewno
#7
Same here, po ukończeniu act 1, dostałem informację aby porozmawiać z immortal durinem, podchodzę na chillu, piszę Hail King i... budzę się w yamie
28 Nov 2021, 10:01 Died at level 1476243 by Dwarf Defender.
Brak włączonego targeta / pvp
Jeszcze jak zeno attendanci cie atakują to jesteś w stanie to wystać i spierdolić, tutaj nie ma opcji bo w ułamek sekundy padasz.
I guess trzeba poczekać 24h i nagrać filmik żeby Aragorn zobaczył że durin jest zbugowany.
Swoją drogą nie wydaje mi się żeby kara śmierci była odpowiednią karą za złe napisanie do króla, wydaje mi się że blokada na np 1h w więzieniu + 24h zakazu kopania ore w kopalni khazad dum byłoby lepszym rozwiązaniem. Albo żeby król "ostrzegał" że jak jeszcze raz się źle napisze to wtedy w pizdę dostajemy.
#8
Błąd przy wykonywaniu misji, to nie bug gry, zamykam