God token task

#1
Witam , proponuje aby dodać taska na god tokena, dlaczego? Ponieważ jest coraz więcej rzeczy, do których jest on potrzebny , a sory ale wyciagnięcie jednego tokena na 3kk na vipie, drugiego na 4kk itp to jest nic, praktycznie niemożliwe do zrobienia, z bogów zniszczenia również lecą one jak krew z nosa, tokenów już teraz trzeba mieć :
- 5 do ulti wanda/ młotka
-3 do ringa
-6 do s reba
- 1 opcjonalnie na vegete
 Może coś pominąłem , te najważniejsze wymieniłem, no trzeba wyjebać 14 god tokenów przynajmniej pomijając vegete , a z gry nie da się ich zdobyć, z hakaia poleci może jeden na tydzień komuś i tyle... za mała dostępność za dużo ich trzeba i jest to kpina wg mnie i jawne plucie w ryj graczom.

Temu moja propozycja to natychmiastowe wprowadzenie taska na tokeny wraz z wprowadzeniem super rebornów 4 nowym postaciom, npc byłby na underground , dostępny po zrbieniu demona ,a task na tokena możnaby było robić raz na 4 dni , powiedzmy wymagania na taska to ubicie 20k death. Co wy na to?
Reply
#2
No plus jeden
Reply
#3
Najlepiej ara zebys to zrobił jak najszybciej. Odpowiedzi, że zostanie to zrobione, ale są rzeczy aktualnie ważniejsze do zrobienie nie oczekujemy. Proponuje dodać tego taska wraz z s rebami (bardzo optymistyczna wersja) nie ma sensu czekać az ludzie powypierdalaja kase na god tokeny i potem po wszystkich s rebach dopiero dac tego taska.
Reply
#4
obitek ma jeszcze 2 na spella to tak dodam od siebie Big Grin, task bylby bardzo pomocny ^^
na item ktory kosztuje 5k pp (2.5x tyle co token) takowy task jest gdzie potrzebujemy go tylko raz a na tokeny ktorych trzeba mnostwo prawie nie ma mozliwosci ich zdobycia.
Reply
#5
Będzie dodana możliwość zrobienia taska raz na 7 dni, po ukonczeniu calego khazad dum. I task bedzie sie robic okolo 3 dni.
Reply
#6
(10-08-2021, 01:19 PM)Aragorn Wrote: Będzie dodana możliwość zrobienia taska raz na 7 dni, po ukonczeniu calego khazad dum. I task bedzie sie robic okolo 3 dni.
No okej fajnie że chociaż odpisałeś ale pozwól że dopytam o konkrety, co masz na myśli, że się będzie robiło akurat 3 dni? aż tyle mobów do ubicia będzie czy może będą to bossy do uwalenia z ograniczeniami czasowymi np bogowie zniszczenia? No i drugie ważne pytanie, kiedy to wejdzie? Wraz z super rebornami?
Reply
#7
Są bardzo małe szanse że to wejdzie razem z super rebornem, raczej po a co do taska to nie wiem dokładnie ale po prostu bedzie sie go wykonywać 3 dni. Prawdopodobnie [s] bossy.
Reply