Wazne Pytanie Do Administracji

#1
Witam droga administracjo , przychodze tu z pytaniem ile razy jeszcze bedzie nerfiony thor hammer co reset ? ! bo dmg mlota w pve jest znacznie slabszy niz dmg klas magicznych ! a z tego co mi wiadomo thor hammer mial pozwolic postacia meele nadrabiac lvl ...... no ale wychodzi jak zawsze ze ani nie jest do pve ani do pvp ! wiec prosze o usuniecie itemu THOR HAMMER i zwrocenie kazdemu kto go zrobil 5 god tokenow i ultimate godryk sworda ! i nie wprowadzanie zadnych nowych broni nigdy wiecej jezeli na rozkaz donejtorow maja byc nerfione te bronie !!!!!!!!!!!
Reply
#2
Jak na początku napierdalał wszystko na hita mógł go nosić każdy i na każdym lvl to nic nie zgłaszałeś - było okej XD
Teraz jest balansowany i okazuje się, że masz cos nagle do powiedzenia. Mało rzetelne źródło z Ciebie ;/
Może za bardzo przyzwyczaiłeś się do dmg i w porównaniu do tego co było to nic D:
[Image: elo-sing.png]
Reply
#3
(09-25-2021, 10:18 AM)Manggo Wrote: Jak na początku napierdalał wszystko na hita mógł go nosić każdy i na każdym lvl to nic nie zgłaszałeś - było okej XD
Teraz jest balansowany i okazuje się, że masz cos nagle do powiedzenia. Mało rzetelne źródło z Ciebie ;/
Może za bardzo przyzwyczaiłeś się do dmg i w porównaniu do tego co było to nic D:
ale jestes rozumiem znowu w skladzie administracji ze kolejny post skierowany do administracji jak w tytule  i znowu ty sie wypowiadasz ehh skad ta pewnosc ze nie zglaszalem ze kazda profesja moze bic z niego ?  po 2 no jezeli thor hammer mial byc glownym atutem postaci meele to co mnie to interesuje ze placza donejtorzy ktorzy maja magow/supportow i lekko mniej bili w pve w moby z daleka ! niz ja dpsem z mlota gdzie oni mnie one shotuja w pvp a ja ich glaszcze i rozumiem 1 nerf ale co reset mam wiekszy lvl i coraz mniej bije "??? hmmm dziwne a eldery i ulti eldery coraz wiecej no to pomysl zanim cos napiszesz bo nie wychodzisz nawet z temple na expa a szczekasz !
Reply
#4
(09-25-2021, 10:18 AM)Manggo Wrote: Jak na początku napierdalał wszystko na hita mógł go nosić każdy i na każdym lvl to nic nie zgłaszałeś - było okej XD
Teraz jest balansowany i okazuje się, że masz cos nagle do powiedzenia. Mało rzetelne źródło z Ciebie ;/
Może za bardzo przyzwyczaiłeś się do dmg i w porównaniu do tego co było to nic D:
Jak na poczatku edycji kazdy mogl go nosic i mial pojebany dmg to nikomu to nie przeszkadzalo, w momencie gdy Ara ustawil te bron tak jak miala byc czyli dla dps/warrior/tank to pojawil sie nagle bol dupy ze strony magow i supportow bo jak to tak ze bija mniej, doszly dodatkowo abs na magical dmg - magowie bija jeszcze mniej, bol dupy wzrasta i idzie kolejny nerf hammera i to nie sa delikatne nerfy bo co chwile traci on po 20-30% dmg, mlotek nie jest zbalansowany bo tak jak Karmazyn napisal to miala byc bron do pve i miala byc glownym atutem postaci melee gdzie zaraz sie okaze ze bedzie bic mniej od zwyklego eldera.
Reply
#5
Nie no chłopaki , nie wierze że to powiem ale kurła zgadzam sie z Mango. No sory ja rozumiem ze was wkuriwa nerf młotka ale mimo tego nerfa jak dziś sobie z Gandim na tikecie polataliśmy to on sam przyznal że ten wand to śmiech na sali , młotek zbija moby nadal bardzo szybko a wand męczy je i męczy, ja rozumiem że wand powinien być gorszy do expa niz młot bo jest lepszy w pvp no ale mordy... jeśli koleś mający milion lvli mniej niz ja wali z młota z 3-4 razy więcej i to niewazne czy jest obito czy warriorem czy kim innym , no to sory ale coś jest nie tak bo jednak magowie i supporci są papierami i powinni mieć dmg taki na jaki zaslugują a przynamniej taki aby nie srać w gacie czy zrobią dmg dla bossa czy bić bossy, potwory z z 3 x dłużej niz tanki czy 10 x dluzej niz dpsy :/ i ja nie chce nerfa młotka, Ara nie nerf tego młotka po cichu, zostaw go w spokoju ale kurwa zwiększ ten dmg z wanda bo to jest naprawde dramat, pozdrawiam
Reply