Thor hammer

#1
Do nerfa albo dodajcie bron dla np. Infernusa
Reply
(This post was last modified: 08-31-2021, 05:02 PM by Rico.)
#2
Bardzo dobrze uargumentowana i rozwinieta wypowiedz, na pewno masz duze doswiadczenie z ta bronia, wiesz jaki ma dmg na jakim lvlu i grales na tej edycji infernusem wiec mozesz rzetelnie odniesc sie do tego ze jest za slaby. Dodam tylko ze umknal ci jeden szczegol, infernus dostanie swoja bron, tak jak mowil Aragorn bedzie nia Wlocznia Posejdona. Trzeba tylko poczekac az wejdzie.
Reply
#3
he a kto zrobi na tej edycji infernusa? bo chyba nie godliki co nie?
Reply
(This post was last modified: 08-31-2021, 05:34 PM by adik.)
#4
Powiedział obito który wkońcu wyprosił i dostał dmg większy od maga na tanku Smile

(08-31-2021, 05:01 PM)Rico Wrote: Bardzo dobrze uargumentowana i rozwinieta wypowiedz, na pewno masz duze doswiadczenie z ta bronia, wiesz jaki ma dmg na jakim lvlu i grales na tej edycji infernusem wiec mozesz rzetelnie odniesc sie do tego ze jest za slaby. Dodam tylko ze umknal ci jeden szczegol, infernus dostanie swoja bron, tak jak mowil Aragorn bedzie nia Wlocznia Posejdona. Trzeba tylko poczekac az wejdzie.
Tylko poczekać jak wejdzie w następnej edycji a o magach zapomnimy przez thor hammery, bardzo mądre podejście
Reply
(This post was last modified: 08-31-2021, 06:55 PM by Rico.)
#5
(08-31-2021, 05:32 PM)adik Wrote: Powiedział obito który wkońcu wyprosił  i dostał dmg większy od maga na tanku Smile

(08-31-2021, 05:01 PM)Rico Wrote: Bardzo dobrze uargumentowana i rozwinieta wypowiedz, na pewno masz duze doswiadczenie z ta bronia, wiesz jaki ma dmg na jakim lvlu i grales na tej edycji infernusem wiec mozesz rzetelnie odniesc sie do tego ze jest za slaby. Dodam tylko ze umknal ci jeden szczegol, infernus dostanie swoja bron, tak jak mowil Aragorn bedzie nia Wlocznia Posejdona. Trzeba tylko poczekac az wejdzie.
Tylko poczekać jak wejdzie w następnej edycji a o magach zapomnimy przez thor hammery, bardzo mądre podejście
wiekszy dmg od maga na tanku? gosciu ty widziales ile bije whis albo toppo w graczy a ile obito z tego thor hammera? mag dalej goruje nad innymi postaciami a vegetto nie ma do niego podjazdu jesli chodzi o pvp. Thor hammer to bron PVE. Pokaz mi tez post w ktorym "prosilem" aby obito mial wiekszy dmg od maga. Ty nie potrafisz napisac sensownego posta wiec skoro innym sie to udaje to znaczy ze musza prosic zeby cos weszlo, wez rozped i jebnij baranka w sciane. Jak masz jeszcze jakies watpliwosci to chetnie ci wytlumacze czemu jest tak a nie inaczej.
Reply
#6
(08-31-2021, 04:45 PM)adik Wrote: Do nerfa albo dodajcie bron dla np. Infernusa
Broń dla infernusa ? A gdzie ty na serwerze widziałeś infernusa?
Reply
#7
a na chuj zakładać infernusa skoro nic dla niego nie zrobili. Tak mówie o dmg w pve Rico i nie wiem czy w pvp mag dominuje Smile
Reply
#8
(08-31-2021, 09:36 PM)adik Wrote: a na chuj zakładać infernusa skoro nic dla niego nie zrobili. Tak mówie o dmg w pve Rico i nie wiem czy w pvp mag dominuje Smile
no widzisz, nie wiesz a sie wypowiadasz... ja za to widzialem i pvp i pve w obu przypadkach i wiem ze jesli chodzi o pvp to mag dominuje. w pve teraz faktycznie odstaje bo thor bije wiecej, dlaczego? bo elder wand to bron PVP. Przed wprowadzeniem thor hammera mag dominowal w pvp i pve znacznie, bardzo znacznie ale jakos nikt nic o tym nie wspominal. Kiedy nawet taki vegetto bil z whisa po 200-300mln mag bil juz po 1-1.5kkk, role sie odwrocily w jednym przypadku i nagle zgrzyt. Nie mowie o poziomach 2kk+ gdzie przed wprowadzeniem thor hammera mag/support a inne klasy dzielila przepasc w dmg.
Reply
#9
No tak, na tym otsie już nie będzie balansu, zapomniałem
Reply
#10
A kiedyś był ? Gościu weź jebnij się naprawdę w leb
Reply