Metin Stone

#11
(08-31-2021, 05:47 PM)adik Wrote: więcej metin stone nic nie pomoże jedyne co to limit, że ktoś może zrobić  2 max dziennie
Nie ma to jak godliki płaczą z każda zmiana , a to tylko dlatego że usnęli na początku edycji i teraz już wiadome że nie mają szans górować na tej edycji :/
Reply
#12
Ogólnie to niewiem jak te kamienie metin działają ale alternatywną opcją byłoby zrobienie że dany kamień metin jest możliwy do bicia na danym przedziale lvl'owym.
Wtedy topka by miała dla siebie swoje kamienie metin, natomiast gracze z mniejszym lvl'em mieliby swoje kamienie. Oczywiście zależnie od tego jaki byłby przedział lvl'owy na dany kamień metin by zmieniała się ilość dropu z kamieni metin. Na becie mnie nie było, jak ten event wygląda także nie wiem, podaję tylko propozycję która by zadowoliła graczy. Oczywiście dany resp kamieni metin (przykład: kamień metin w przedziale poziomowym: 50k-150k oraz kamień metin w przedziale 800k-1m). o różnych przedziałach lvl'owych mogłyby w tym wypadku pojawiać się w tym samym czasie.
Reply
#13
(09-09-2021, 09:59 AM)Pies Wrote: Ogólnie to niewiem jak te kamienie metin działają ale alternatywną opcją byłoby zrobienie że dany kamień metin jest możliwy do bicia na danym przedziale lvl'owym.
Wtedy topka by miała dla siebie swoje kamienie metin, natomiast gracze z mniejszym lvl'em mieliby swoje kamienie. Oczywiście zależnie od tego jaki byłby przedział lvl'owy na dany kamień metin by zmieniała się ilość dropu z kamieni metin. Na becie mnie nie było, jak ten event wygląda także nie wiem, podaję tylko propozycję która by zadowoliła graczy. Oczywiście dany resp kamieni metin (przykład: kamień metin w przedziale poziomowym: 50k-150k oraz kamień metin w przedziale 800k-1m). o różnych przedziałach lvl'owych mogłyby w tym wypadku pojawiać się w tym samym czasie.


jak ktoś będzie spocony na kamienie to pojdzie i tutaj i tutaj na mc, więc dostanie jeszcze więcej.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#14
moglobybyc cos ala te baba bula scrole, ze pokazuje kiedy sie najblizszy metin stone zrespi
Reply