Ranga gildii

#1
Proponuje dodać rangi gildii - drobne bonusy za średni lvl gildii, żeby zachęcić graczy do tworzenia teamów i wspólnej gry.
Bonusy bramkowe typu:
[Rookies] 10klvl średnio w gildii: +5% więcej obrażeń w moby
[Veterans] 100klvl średnio w gildii: +5% więcej doświadczenia  
[Heroics] 500klvl śwg: +5% regeneracji zdrowia
[Mythics] 1kklvl śwg: +5% prot all
[Image: elo-sing.png]
Reply
#2
Nie polecam tego użytkownika. Ale pomysł spoko
Reply
#3
Spoko pomysl plusik 1
Reply
#4
+1 Pomysł w samo sedno
Reply
#5
Uważam ze pomysł jest jak najbardziej na +
Reply
#6
Yhy drobne bonusy +5% prota xD Jako ze posiadanie gildi procz priv skina gildijnego aktualnie nic nie daje to mysle ze takie bonusy byly by spoko jesli srednia levelu gildii byla by liczona od conajmniej 5 czlonkow. W innym wypadku wystarczyla by 1-2 osoby aby uzyskac ten pulap 5% prota za 1kk lvl, a co wiecej liderzy gildii nie chcieli by brac graczy z lvl 100-500k do swojej gildii bo zanizali by oni im tylko srednia. 5% regeneracji zdrowia sprawilo by ze vegetto znowu leczylby sie z god rege za 80% hp jakos i znowu by byl placz. Takze jakby to dopracowac troche(bonusy jakies inne, bardziej przemyslane) i dopracowany system wyliczania sredniej to byloby sp[oko, bo jak juz pisalem przydal by sie jakis profit z posiadania gildii a nie tylko to ze mozemy posiadac gildijnego priv skina.
Reply
#7
(07-18-2021, 12:15 PM)Ronnix Wrote: Yhy drobne bonusy +5% prota xD Jako ze posiadanie gildi procz priv skina gildijnego aktualnie nic nie daje to mysle ze takie bonusy byly by spoko jesli srednia levelu gildii byla by liczona od conajmniej 5 czlonkow. W innym wypadku wystarczyla by 1-2 osoby aby uzyskac ten pulap 5% prota za 1kk lvl, a co wiecej liderzy gildii nie chcieli by brac graczy z lvl 100-500k do swojej gildii bo zanizali by oni im tylko srednia. 5% regeneracji zdrowia sprawilo by ze vegetto znowu leczylby sie z god rege za 80% hp jakos i znowu by byl placz. Takze jakby to dopracowac troche(bonusy jakies inne, bardziej przemyslane) i dopracowany system wyliczania sredniej to byloby sp[oko, bo jak juz pisalem przydal by sie jakis profit z posiadania gildii a nie tylko to ze mozemy posiadac gildijnego priv skina.


Bonusy pisałem na kolanie, jak dla mnie może to i być +1% cap. Chętnie usłyszę propozycje w takim razie jeśli masz jakieś Smile
Nie wiem dlaczego niby z 5 członków miała by być liczona? Ja mam 3 osoby i nie chce więcej.
Liderzy nie będą chcieli zapraszać lvl które będą zaniżać średnią i o to w tym chodzi. Czemu 100k lvl miałby mieć bonusy gildi na poziomie 1kk.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#8
Zliczanie poziomu graczy by wyznaczyć poziom gildii jest trochę bez sensu, nie lepiej zrobić normalne levelowanie gildii?
Reply
#9
A jakby wprowadzić poziomy gildii
np. gildia stworzona ma poziom 0
1 Level gildii żeby awansować na poziom pierwszy łączny poziom członków gildii musi wynosić 100k ,członkowie gildii musza zabić 10 osób z przeciwnej gildii i zrobić opłatę 1 szafira która wykonuje guild master komenda !guildrankup
2 Level gildii total level min 250k - 25 kills- 5 szafirów
3 Level gildii total level min 500k - 50 kills- 20 szafirów
4 Level gildii total level min 7500k - 75 kills- 50 szafirów
5 Level gildii total level min 1000k - 100 kills- 100 szafirów
i bonusy za levele
1 level -1 % dodatkowego expa
2 level -2 % dodatkowego expa
3 level -3 % dodatkowego expa
4 level -4 % dodatkowego expa
5 level - 3% dodatkowego dmg w moby
[Image: 08vKPlH.png]
Reply
#10
nie skusi to graczy z niskimi poziomami do inwestycji, a nawet do założenia gildii dla 2-3% expa
imo
[Image: elo-sing.png]
Reply