Mana set

#1
Po ostatnich zmianach supportów odnośnie przyrostów many stwierdzam ,że przydałby się nowy set, odpowiednik god set'a tylko zamiast hp regenerujący manę lub jeżeli, support nosiłby standardowego god seta to w jego przypadku zamiast regeneracji hp miałby regeneracje many.
Support posiada dużo many, ale na serwerze nie ma żadnego seta, który by dużo jej przywracał, więc kończy się na tym, że jeśli ma kyuushu to zawsze ma 0 many, gdy biją go potwory, bo nie ma czym jej zregenerować.
Reply
#2
Pomysł jest dobry, myślę że niedługo wejdzie taki set.
Reply
(This post was last modified: 02-22-2020, 05:34 PM by Ronnix.)
#3
meh. 3/4 ludzi na ots narzeka ze slabo ze w ogole istnieje god set, po co wiec robic kolejnego ale na mane? Po to zeby support byl nie do zabicia bo nie bedzie sie dalo mu zjechac many nawet? support jest od leczenia, a nie brania dmg na siebie. Moim zdaniiem lepiej by bylo zrobic aby jego kyuushu trwalo iles sekund mniej poprostu, tak jak utamo vita w normalnej tibi, albo i mniej tak aby w przypadku otrzymywania dmg mogl je przyjac chwilowo na klate, po czym tank uzyje swojej prowokacji i magowi przeminie utamka dzieki czemu spowrotem bedzie mogl leczyc i bic uzywajac many.


edit: na oficjalnym supportem na 400k-500k spokojnie da sie zrobic zeno arene w god set tylko -leczac. teraz gdy jest ta rozga dla suppa to moze nawet i da sie nim zdobyc nagrode 9zbic 7% hp bossowi). Co do rege many to jest przeciez icka i b senzu, sam god set moze nie rega many ale rega ja 18:36 You see a Undead Legion Helmet
Bonus: +20 critical chance, +20 strength, +20 energy defense, +20% ki attack, Regeneration health and ki +2000000/s.
Reply
#4
Od początku:
1.Ludzie narzekają że god set daje bardzo duzo absorbcji, a nie dlatego że regeneruje 15kk na sekundę o tą regeneracje można było narzekać jak ty i osoba która bijesz mają po 50k, wiec to nie ma znaczenia ,że zrobi nawet drugiego seta dopóki będzie miał tyle samo absorbcji.
2."Po to zeby support byl nie do zabicia bo nie bedzie sie dalo mu zjechac many nawet?" o kurwa nie wierze mowi to dps który UWAGA leczy sie z: Gods Regeration za 80%-85%hp, Mini regeneration z zakładki Buffs za ok 15%-20%, nowy spell dla [dps] daje Lifesteal, Lifesteal z shenrona 10%,Lifesteal z Tytan buffa 30%,Regen z całego eq 21,5kk to daje nam możliwość uleczenia całego hp z tylko dwóch umiejętności, gdzie dalej mamy 50% Lifesteal, gdzie dps bije najwięcej ;]]]
3."support jest od leczenia, a nie brania dmg na siebie" a dps nie jest od tankowania tylko od zadawania obrażeń, abstrahując dlatego aktualnie dps jest najlepszym tankiem, wystarczy porównać sobie leczenie obu tych klas i że posiadają takie samy absorby.
4."po czym tank uzyje swojej prowokacji" mówisz tylko o sytuacji, gdzie support jest na jakimś boss'ie czy w trakcie sagi, a przy expieniu nie mamy do czynienia tylko z jednym potworem, wyskakuje ci po 50 potworów, a tank może wziąć na siebie tylko 8 ,gdzie reszta leci na supporta ;]]]
5."na oficjalnym supportem na 400k-500k spokojnie da sie zrobic zeno arene w god set tylko -leczac" co ma god set z tym ,że leczysz tanka który "tankuje",możesz tam stac na 1 lvl'u bez eq dopóki masz tanka i zrobione wcześniejsze misje, nie mówiąc tutaj o sytuacji gdzie leczyłeś "tanka"(dps) który posiada prywatny skin ;]]]
6."teraz gdy jest ta rozga dla suppa to moze nawet i da sie nim zdobyc nagrode 9zbic 7% hp bossowi)" wczesniej piszesz, że 400-500k spokojnie, a następnie ,że z nowym wandem można zbić 7%, gdzie support w potwory powinien bić tyle samo co każda inna klasa, od tego właśnie jest ten wand.
7."Co do rege many to jest przeciez icka i b senzu, sam god set moze nie rega many ale rega ja 18:36 You see a Undead Legion Helmet" ty mówisz tutaj o regenie many dla jakiegoś [dps] ,gdzie musisz utrzymać manę na spelle, a tutaj chodzi o supporta który zamiast swojego hp używa many, czy ty właśnie porównujesz leczenie takiego dps'a z 50% lifesteal który z omni staffa uderzy grupkę lub nawet jednego potwora i uleczy sobie hp za +200% całości lub gods regen które na 700k wyleczy mu około 90kk do leczenia supporta który w sumie nie ma nic? nawet zwykłe regeneration leczy hp a nie manę, dodatkowo te przedmioty o których mówisz może używać każdy i dają STAŁE ILOŚCI, gdzie do max 50k te 6,5kk rege many daje rade, a mówimy tutaj o lvl'ach 700k+ to jeszcze przywołujesz blue senzu które można używać CO 3 SEKUNDY serio? czemu ludzie się tak spuszczają nad tym w 3 sekundy to ten supportek padnie 5 razy to jest jakieś marne 15% ;]]] a no i ice sezsu 5kk xDDDD
8.Słyszałem, że dps slaby plix buff.
Reply
(This post was last modified: 02-22-2020, 08:19 PM by Ronnix.)
#5
na studiach was tego ucza? dzielenia wypowiedzi na podpunkty? Big Grin zapomniales o tym

support jest od leczenia, a nie brania dmg na siebie.

btw to ze ja jako dps robie jakis dmg to zasluga tylko i wylacznie miecza, nie bez powodu wiekszosc ludzi gra teraz zerefem, jak niema premium charow.

to ze stoje bossy to zasluga skina a nie profki, nie tego ze jestem dps, bo jak sam zreszta doswiadczyles mozna pasc narutem na zeno arenie na 600k lvlu

nie widze jakos zeby veggeto w godach wystal last bosa zeno areny bez supporta ktory leczy i zerefa ktory zwieksza hp...svan robiles to bez skina wiec powinnes wiedziec jak to dziiala...pytanie czy wtedy zbraklo ci many na supporcie? raczej nie, ale mial za slaby dmg zebys dostal nim nagrode.

(02-22-2020, 07:42 PM)Svante Wrote: Od początku:
1.Ludzie narzekają że god set daje bardzo duzo absorbcji, a nie dlatego że regeneruje 15kk na sekundę o tą regeneracje można było narzekać jak ty i osoba która bijesz mają po 50k, wiec to nie ma znaczenia ,że zrobi nawet drugiego seta dopóki będzie miał tyle samo absorbcji.
2."Po to zeby support byl nie do zabicia bo nie bedzie sie dalo mu zjechac many nawet?" o kurwa nie wierze mowi to dps który UWAGA leczy sie z: Gods Regeration za 80%-85%hp, Mini regeneration z zakładki Buffs za ok 15%-20%, nowy spell dla [dps] daje Lifesteal, Lifesteal z shenrona 10%,Lifesteal z Tytan buffa 30%,Regen z całego eq 21,5kk to daje nam możliwość uleczenia całego hp z tylko dwóch umiejętności, gdzie dalej mamy 50% Lifesteal, gdzie dps bije najwięcej ;]]]
3."support jest od leczenia, a nie brania dmg na siebie" a dps nie jest od tankowania tylko od zadawania obrażeń, abstrahując dlatego aktualnie dps jest najlepszym tankiem, wystarczy porównać sobie leczenie obu tych klas i że posiadają takie samy absorby.
4."po czym tank uzyje swojej prowokacji" mówisz tylko o sytuacji, gdzie support jest na jakimś boss'ie czy w trakcie sagi, a przy expieniu nie mamy do czynienia tylko z jednym potworem, wyskakuje ci po 50 potworów, a tank może wziąć na siebie tylko 8 ,gdzie reszta leci na supporta ;]]]
5."na oficjalnym supportem na 400k-500k spokojnie da sie zrobic zeno arene w god set tylko -leczac" co ma god set z tym ,że leczysz tanka który "tankuje",możesz tam stac na 1 lvl'u bez eq dopóki masz tanka i zrobione wcześniejsze misje, nie mówiąc tutaj o sytuacji gdzie leczyłeś "tanka"(dps) który posiada prywatny skin ;]]]
6."teraz gdy jest ta rozga dla suppa to moze nawet i da sie nim zdobyc nagrode 9zbic 7% hp bossowi)" wczesniej piszesz, że 400-500k spokojnie, a następnie ,że z nowym wandem można zbić 7%, gdzie support w potwory powinien bić tyle samo co każda inna klasa, od tego właśnie jest ten wand.
7."Co do rege many to jest przeciez icka i b senzu, sam god set moze nie rega many ale rega ja 18:36 You see a Undead Legion Helmet" ty mówisz tutaj o regenie many dla jakiegoś [dps] ,gdzie musisz utrzymać manę na spelle, a tutaj chodzi o supporta który zamiast swojego hp używa many, czy ty właśnie porównujesz leczenie takiego dps'a z 50% lifesteal który z omni staffa uderzy grupkę lub nawet jednego potwora i uleczy sobie hp za +200% całości lub gods regen które na 700k wyleczy mu około 90kk do leczenia supporta który w sumie nie ma nic? nawet zwykłe regeneration leczy hp a nie manę, dodatkowo te przedmioty o których mówisz może używać każdy i dają STAŁE ILOŚCI, gdzie do max 50k te 6,5kk rege many daje rade, a mówimy tutaj o lvl'ach 700k+ to jeszcze przywołujesz blue senzu które można używać CO 3 SEKUNDY serio? czemu ludzie się tak spuszczają nad tym w 3 sekundy to ten supportek padnie 5 razy to jest jakieś marne 15% ;]]] a no i ice sezsu 5kk xDDDD
8.Słyszałem, że dps slaby plix buff.

byc moze dobrym rozwiazaniem bylo by dodanie z shenrona zamiast zyczenia lifesteal to manasteal zamiast dodawania kolejnego god seta ktorego i tak wiekszosc ma dosc jak i tych dzwigni w priv domkach
Reply
#6
Akurat tu się nie zgadzam, że support jest tylko od leczenia. To, że ktoś ma klasę Support nie znaczy, że nic innego nie może robić poza leczeniem.
Spójrz też na to, że reszta klas używa hp, i mają do tego dużo setów na regenerację z czego właśnie god jest najlepszy. Support zamiast hp używa many, a na serwerze nie ma setów, które by dużo jej przywracały.  Wspomniałeś o Undead Legion Helmet, icka i blue senzu tylko że tego hełmu mogą używać wszystkie klasy i do tego mają jeszcze właśnie god set, a support ma tylko to. Tu nie chodzi o brak many na używanie spelli, tylko brak many, gdy biją Cię potwory. Support nie może sobie pozwolić na granie bez kyuushu mając 30hp na lvl. Na bossach masz tank, ok, ale na expie jesteś sam i co wtedy? No możesz expić w party, ale i tak jakieś potwory polecą do niego i padnie na hita, bo jak go biją to nie nadąża wyleczyć many. Inne klasy mają ~20kk regen hp z god seta to dlaczego support, który używa many nie może mieć regen many?
Reply
#7
Napisałem w teraz w punkach ,bo wcześniej napisałem dwa zdania razem i już nie rozumiałeś.
1."support jest od leczenia, a nie brania dmg na siebie." nie mówiłem ,żeby support brał dmg na siebie, ale żeby chociaż ustał te 8 goblinów jak się na niego rzucą przez więcej niż dopóki mana nie spadnie do 0 czyli jakieś 2-3 sekundy.
2."btw to ze ja jako dps robie jakis dmg to zasluga tylko i wylacznie miecza, nie bez powodu wiekszosc ludzi gra teraz zerefem, jak niema premium charow." bardzo dobrze ,że robisz obrażenia od tego jest dps, ale ja nie mowie o pvp tylko o obiciu potworów z staffa, a nie z jakiegoś miecza, gdzie nawet tam supportowi ciężko zbić 7%
3."to ze stoje bossy to zasluga skina a nie profki, nie tego ze jestem dps, bo jak sam zreszta doswiadczyles mozna pasc narutem na zeno arenie na 600k lvlu" super się ciesze ze udało ci się go wytankować, ale nigdzie nie wspominałem o skinie i jedynej "słabosci" vegetto która mozesz naprawić  wspomniałem o tym żeby podważyć wiarygodność twojej wypowiedzi związanej z supportem chodzi mi o to , że twoje odpowiedzi są nieadekwatne do rzeczywistości, po co wspominasz o tym 400-500k supporcie jak on był ci nie potrzebny ,bo hakai beerus bił cie po jakieś 10%-15% max ,wiec tobie nie jest potrzebny support i to widać po twojej wypowiedzi.
4."nie widze jakos zeby veggeto w godach wystal last bosa zeno areny bez supporta ktory leczy i zerefa ktory zwieksza hp...svan robiles to bez skina wiec powinnes wiedziec jak to dziiala...pytanie czy wtedy zbraklo ci many na supporcie? raczej nie, ale mial za slaby dmg zebys dostal nim nagrode." nie wystoi, bo nie ma tyle hp, bo padnie na hita, ale wystarczy trochę więcej hp żeby nie spadł i możesz spokojnie go ustać przez swoje chore leczenie, tak ,robiłem to naruto ponieważ ma więcej hp i wziąłem supporty bo nie ma takiego leczenia. Zabrakło mi many na supporcie kurwa, cały czas mówione jest o tym, żeby support mógł używać many zamiast hp, ponieważ przyrosty są bardzo słabe ,jeżeli chodzi o hp ,a ty mówisz o jakimś używaniu spellów i że ma mi mana spaść?
Reply
#8
Podoba mi się to że w końcu są kłótnie z logicznymi argumentami. Myślę że forum wypaliło
Reply
#9
hmm
to niemozliwe
Reply