rework hurricane

#1
Hurricane to czar dla DPS który odblokowujemy na new namek, tylko po co? Czar ssie. 
Proponuje reworka czaru:
Hurricane - zmniejsza cooldown czarów o ?/?/?/?/?/?/?/?/?/? %
w koncu DPS będzie robił damage per second

Ciężko mi jednak jakieś sensowne liczby wymyślić, żeby zaraz DPS nie był przesadzony.
Może tylko konkretny czar będzie w danym momencie skracany? Hurricane "Fire Hail
Albo będzie z jakąś konsekwencją, typu podczas trwania hurricane użytkownik ma zredukowanego heala o ?%
Może ktoś ma jakiś pomysł?
[Image: elo-sing.png]
Reply
#2
zgadzam sie, czar kompletnie bezuzyteczny. Nawet go nie wykupilem, bo niema sensu. Za duzo ssie soula, a za malo daje. Spel dziala na zasadzie chmurki pojawiajacej sie wokol postaci ktora jak trafi cel to leczy, a jak nie trafi to nie leczy...jesli jest jedna osoba przy postaci to leczenie z tego spela nic nie daje, a jesli walczymy pvp to tylko wymaxowany ten spell cos daje ale niewiele. Skoro spell ma efekt chmurki, mysle ze moglby naprzyklad zwiakszac dodge, lub obrazenia krytyczne, nie mylic z szansa na krytyk.

Co do cooldown speli to dps raczej nie polega na spelach wiec znowu nic by to nie dalo.
Reply
(This post was last modified: 07-12-2021, 05:15 PM by NoName.)
#3
Pomysl spoko na kazde postac bylo by cos zmienic ale jestem za


Na 1 to dodac mu cooldown do 2 min niech dziala 30sek 100soula
Na 2 to dodac mu 3% cooldown na lvl do +10 to 30% cooldown
Na 3 to znerfic upgrade cp do 50k
Na 4 jak to uzywasz to masz cooldown zredukowany spelli
Na 5 zeby to dzialalo tylko na fire hail, shin execution, vegetto ball, triple genki dama, dragon smash, ki no tsurugi



Na gods regen, ultra mode, confuse, shenron granade nie bo bylo by to zbyt op
Reply
#4
za huja nie rozumiem Twojego postu.
Reply
#5
To nie musisz
Reply
#6
no nie, ale jak juz uzywasz translatora zeby ci cos przetlumaczyl to wez sam to pierw przeczytaj, a pozniej wstaw bo to troche takie pierdolenie ze 2+2 jest 5...
Reply
(This post was last modified: 07-12-2021, 05:37 PM by NoName.)
#7
Usun sie ztego forum bo zasmieczas i mango znowu bedzie musial dac posta nowego
Reply
#8
znowu edytowales posta...praktycznie kazdy twoj post jest edytowany bo niestety nie potrafisz sie wypowiedziec po Polsku, byc moze lepiej by bylo jakbys odpisywal po Angielsku,?

Mango nie bedzie musial pisac nowego posta, bo to co napisal w swoim jest wystarczajaco czytelne i to co ja mu odpisalem rowniez, ale to co napisales ty ja za huja nie rozumiem. i raczej to uznalbym za spam..heh.
Reply