Rookgard i expowiska

(This post was last modified: 06-15-2021, 09:59 AM by Almoii.)
#1
Siemka mam pewną propozycje co do expów na rookgardzie mianowicie aktualnie  na rookgardzie 4 osoby próbują wbić rookslayera IV. Propozycja polega na tym żeby stworzyć identyczne expowiska w różnych częściach rooka tak żeby nie było sensu latania pomiędzy nimi ale tez nie było dzielenia się na 4 osoby expowiskiem które no nie oszukując się jest małe. albo dodać zupełnie nowe oczywiście nie przesadzając z nim żeby nie było za łatwo. Można by tez pomyśleć o jakimś daily na rooku nawet.
Reply
#2
jestem za poniewaz poza zombi/szkielet wojownik nime gdzie dobic tego achiva jak i niema gdzie expic poza nimi
Reply
#3
rook jest ogólnie nudy.
Jakiś quest by sie przydał np. z eq do dmg
[Image: elo-sing.png]
Reply
#4
Eq do dmg byl post ale admin nie widzi a co do expa ro powiem ze mozna by bylo dodac wiencej
Reply
#5
doczekamy sie jakiejkolwiek reakcji?
Reply
#6
(06-16-2021, 03:30 PM)Seven Night Wrote: doczekamy sie jakiejkolwiek reakcji?
Spokojnie dopiero wczoraj zostal post dodany, daj Adminowi czas do namyslu, nad odpowiedziami do niektorych postow juz sie zastanawiaja od miesiecy jak nie lat.
Reply
#7
(06-16-2021, 03:37 PM)Rico Wrote:
(06-16-2021, 03:30 PM)Seven Night Wrote: doczekamy sie jakiejkolwiek reakcji?
Spokojnie dopiero wczoraj zostal post dodany, daj Adminowi czas do namyslu, nad odpowiedziami do niektorych postow juz sie zastanawiaja od miesiecy jak nie lat.
i to jest właśnie najgorsze, że dajesz prosta propozycję a tu nawet nie ma odpowiedzi.... z tego co widziałem to na większość sugestii nie ma odpowiedzi a to nie jest jakieś mega ciężkie odpisać nawet, że propozycja odczytana na dniach pojawi się odpowiedź ...
Reply
#8
Pamietajmy ze jest to ots dbkoi i rookgard powstal tylko dlatego zeby byla opcja zrobienia achivka. Administracjia pisala ze rookgard bedzie rozwijany, ale aktualnie sa wazniejsze sprawy. Mysle ze napewno nie bedzie podzialu jak na rl tibii na rookgard i main...z czasem i tak bedzie trzeba wyjsc takze polecam nie siedziec tam za dlugo i wyexpic sie jak najszybciej, bo na konkretna fabule tam to liczylbym raczej za jakies 2-3 lata moze
Reply
#9
(06-16-2021, 04:32 PM)Ronnix Wrote: Pamietajmy ze jest to ots dbkoi i rookgard powstal tylko dlatego zeby byla opcja zrobienia achivka. Administracjia pisala ze rookgard bedzie rozwijany, ale aktualnie sa wazniejsze sprawy. Mysle ze napewno nie bedzie podzialu jak na rl tibii na rookgard i main...z czasem i tak bedzie trzeba wyjsc takze polecam nie siedziec tam za dlugo i wyexpic sie jak najszybciej, bo na konkretna fabule tam to liczylbym raczej za jakies 2-3 lata moze
wiesz tylko ja nie mowie nic o fabule jakiejś bo to nawet bez sensu daily to cos typu namek seeds czy cos takiego a zrobienie takiego samego expa chyba nie jest jakieś mega ciężkie żeby nie latać we 3 na tak małym expie i mam zamiar uciekać stad jak najszybciej tylko jak dzieli sie exp to nie leci za fajnie ...
Reply
#10
Pomysł jest spoko, mi na przykład nigdy sie nie chciało na rooku siedzieć , robilem sagi i paliłem gume stamtąd zawsze ,a heroica i tak na luzie wbiłem se, rookgarda na 4 zeby wbic to trzeba expic z 2 tygodnie jak nie lepiej ,a raptem 7% expa wiecej daje achivment, moim zdaniem nie warto, zwłaszcza że tera co drugi achiv daje % expa , jeszcze do tego frozen set i exoskeleton, więc albo jakiś lepszy achivment z tego powinni zrobić ( w sensie z rookslayera 4 ) albo więcej expów tam dać żeby szybciej sie wbijalo to
Reply