Nowy NPC "bogaty kupiec"

(This post was last modified: 06-15-2021, 07:20 AM by NoName.)
#21
(06-14-2021, 10:32 PM)Aragorn Wrote: Co do bariery lvlowej, raczej odpada można jednak zrobić coś w stylu że gracz jeżeli zabije dużo mniejszy lvl niż swój nie dostaje 1 frag lecz 3-4 jako walka "nie fer zachowanie", jednak topka po coś wbijała ten poziom i powinna mieć możliwość ubicia mniejszego od siebie lvl. Jednak za te setki godzin gry powinni mieć jakąś nagrodę, sam jak w latach 2007-2009 grałem na otsach db to irytowało mnie gdy nie mogłem ubić low lvl mimo że byłem 
Po co wbijac high lvl jak potem zabijesz chlopa na low lvl i wbijesz z 3 killi i rs to kompletnie nie ma sensu i pod pvp to jest tragedja juz nie muwie jak ktos bedzie sie dawal zabijac
Reply
#22
(06-14-2021, 10:32 PM)Aragorn Wrote: Co do bariery lvlowej, raczej odpada można jednak zrobić coś w stylu że gracz jeżeli zabije dużo mniejszy lvl niż swój nie dostaje 1 frag lecz 3-4 jako walka "nie fer zachowanie", jednak topka po coś wbijała ten poziom i powinna mieć możliwość ubicia mniejszego od siebie lvl. Jednak za te setki godzin gry powinni mieć jakąś nagrodę, sam jak w latach 2007-2009 grałem na otsach db to irytowało mnie gdy nie mogłem ubić low lvl mimo że byłem top 1.
Jeżeli znasz ten ból to jakim prawem dostałem jakiś czas temu bana z Donatelo za zabijanie ludzi?? Bo ci hussarsy spamowali ? Czy jakim prawem? Bo ja czasem nie kminie już tych „praw” na tym ots raz można raz nie można, jedni dostają za coś bana inni nic nie dostają za to samo. Wytłumaczysz mi na czym polegają twoje decyzje co do graczy i innych graczy?
Reply
#23
(06-14-2021, 10:32 PM)Aragorn Wrote: Co do bariery lvlowej, raczej odpada można jednak zrobić coś w stylu że gracz jeżeli zabije dużo mniejszy lvl niż swój nie dostaje 1 frag lecz 3-4 jako walka "nie fer zachowanie", jednak topka po coś wbijała ten poziom i powinna mieć możliwość ubicia mniejszego od siebie lvl. Jednak za te setki godzin gry powinni mieć jakąś nagrodę, sam jak w latach 2007-2009 grałem na otsach db to irytowało mnie gdy nie mogłem ubić low lvl mimo że byłem top 1.
I wouldn't recommend the, not fair behaviour("Nie fer zachowanie") because there are many occasions in which random low level players are in the area where high level players fight, e.g. Temple, most of the time battles are fought there and lower levels are in the middle of it all, getting slaughtered in the process.

There are other times where low level players will attack or trap you and the only way out is to kill them.
[Image: G9H3A4W.jpg]
Reply
#24
Po niespełna miesiącu odświeżam temat.
Brak obiecanego achivmentu.
Kupiec oferuje śmieci za saphire nie za rubiny.
Beznadziejnie wyszło.


*oferta kupca*


Attached Files Image(s)
   
[Image: elo-sing.png]
Reply
#25
(07-01-2021, 12:41 PM)Manggo Wrote: Po niespełna miesiącu odświeżam temat.
Brak obiecanego achivmentu.
Kupiec oferuje śmieci za saphire nie za rubiny.
Beznadziejnie wyszło.


*oferta kupca*co ty pierdolisz 
co ty pierdolisz mozna god tokena opchnac chociaz za 10 szafirow  Rolleyes
Reply
#26
Sprzedajesz God Tokena zeby kupic Boosta 50% czego nie rozumiesz? 200pkt = 2000pkt
Reply
#27
Kto jest na tyle pojebany zeby sellac god tokena za kase w gre
Reply
#28
(07-01-2021, 03:09 PM)NoName Wrote: Kto jest na tyle pojebany zeby sellac god tokena za kase w gre
Przeciez Admin najlepiej zna swoj serwer i wie po ile rzeczy chodza, jak sam napisal ze finalnie wychodzi sie duzo lepiej, gracze ewidentnie blagali zeby moc sie pozbyc tych Tokenow bo byl ich nadmiar w eq i przyszedl Aragorn z wspanialym pomyslem, pierw musisz oddac jednego za darmo i potem na nastepnych na szczescie mozesz zarobic 10 szafirow od sztuki. Takie 10 szafirow mozesz wymienic na LEGENDARY SETA. Co za wspanialomyslny czlowiek
Reply
#29
no to po chuju oferty ma ten kupiec po tym skrinie mango widze xd same gówno tak naprawde, boosty 50, lege set ale za to god tokena mozna sprzedac za 10 szafirow, Ara na drugi raz rób na trzeźwo te questy xd
Reply
(This post was last modified: 07-03-2021, 07:55 PM by Astral.)
#30
Proponowałbym dodac do tego kupca inhibilatory 95%
Reply