Dmg fizyczny a dmg z wandów w graczy

#1
Siema , potestowałem sobie oba dmg i wam coś powiem. Swoim vegetto 310k z ultikiem na +50,death skinem, pottarami, helmem i god bolem , damage burstem, ultra modem i triple +vb zadawałem mojemu obitkowi maksymalnie 9-10% nie więcej( obitek co prawda ubrany w ring,potarke i full god ogólnie ale jednak bez skina żadnego i tylko 9% zjeżdżane mu było , dla porównania wczoraj koleżka z champa skinem 400k toppo jak mi bułe zasadził ze zwykłego wanda to zjechał mi hp prawie do 0% w 2 sekundy może mniej xdd, jakbym mial priva full abs to taki ultik mi by zabierał pewnie 1%, to tylko pokazuje jak vegetto i shisui i ogólnie profy oparte na fizycznym dmg są do dupy i to tak jest od początku edycji . I moje pytanie czy admini specjalnie przymykacie na to oko? Czy może nie jesteście świadomi co tu sie odpier..nicza? xd Edycja maga spoko ale ta dysproporcja w dmg jest rażąca
Reply
#2
Spokojnie wprowadzaja wlasnie nowe bronie dla dps/dst takze nie ma sie co martwic
problem w tym ze te bronie sa wprowadzane juz ponad pol roku ale to tylko maly szczegol
Reply
(This post was last modified: 05-12-2021, 06:20 PM by NoName.)
#3
mysle ze jak bedzie nowa bron na dps/dst to bedzie wyrownany dmg albo nawet lepszy
Reply
#4
dobra nowa bron nowa bron ale jak juz pisalem wyzej jest ona wprowadzana juz ponad pol roku gdzie to wszystko jest? ten caly update zapowiadany na styczen ten caly all might te bronie te nowe daily itp?
nie licze na odpowiedz ze strony administracji ara to tam chyba wyjebane juz ma zarobil swoje i tyle a bedzie jeszcze wiecej glupcow ktorzy wydadza pieniadze na martwy serwer
nie pozdrawiam
Reply
#5
nie mam pewności czy aby na pewno dmg będzie wyrównany bo wandy po prostu są zbyt mocne, chłop mi zjeżdża  wandem w 1-2 sekundy do red hp, w dodatku z samego wanda bez zadnych spelli to było, gdzie vegetto na tym samym lvlu z ulti na +50 zabiera ledwie kilka procent z samej lapy, jak rzuci z vb to max do 9%, więc co to zmieni jak nowa bron bedzie miala powiedzmy 3k ataku na start?Jak się ulepszy tą nową broń to by zabierała ze spellami całe 15% - przy dobrych wiatrach może 20% Big Grin(  gdzie wand tak jak wspomniałem potrafi skosić tego samego obitka w moment jak jeszcze dorzuci spella, w dodatku wand jest najlepszą bronią nie tylko do pvp ale i do expienia, takim magiem czy suppem expisz 2x szybciej niż inni dzięki gigantycznym hitom oraz obszarowemu atakowi,ulti sword został tak zeszmacony że to szkoda gadać xd , zresztą omni staff podobnie jest gównem bo mag z takiego wanda ma ten sam obszar bicia a hity w moby duużo większe
Reply
#6
Chwyt marketingowy namawiający do grania użytkownikami elder wanda.
Postacie te są mocne nie tylko ze względu na ulti eldery, czary mają też totalnie niezbalansowane.
Proste, zrobię te postacie silne w opór żeby większe grono wydało o te kilka stówek wiecej, genialne...

Nerfa dla Toppo i Whisa wprowadzą na premierę nowych broni, żeby każdy był zmuszony kupić nową broń.
Znowu wpadnie kilka groszy, a w końcu o to tutaj chodzi ^^
[Image: elo-sing.png]
Reply
#7
Ciekawe tylko ile kasy będzie trzeba wydać na tą nową broń skoro by porobić whisem broń i super reba potrzeba 11 god tokenów (22kpp), set db (150zł od araga) (elder wand 250zł), no i sam whis (1k pp)
Reply
#8
Z tego co ara mowił to bedzie task na god tokeny(cos takiego jak na ten krysztal na blessy) tylko kiedy?XD znajac are to moze za 2 edycje
Reply
#9
Quest bedzie do zrobienia po kupieniu specjalnej przepustki, w taki sposob Ara zrobi to w tydzien Big Grin
Reply