God of destruction

#1
Witam. Wychodzę do was z propozycją żeby do God Of Destruction dodać możliwość zdobycia super smoczej kuli za zadanie ostatniego hita. Daje to możliwość innym graczom a nie tylko jednemu, szansy na zdobycie Super Dragon Balla.
[Image: 08vKPlH.png]
Reply
#2
Aż dziwne że jakiś przyjaciel brudnych z taką propozycją wychodzi ale kurła zgadzam się w 100% , popieram, ponieważ większość graczy ignoruje ten event gdyż nie widzi sensu by tam wgl iść,ze względu na to że i tak nie ma szans na nic wartościowego, a tak myślę że byłoby większe zainteresowanie hakaishinami i chodziłoby większość serwera a nie tylko 3-4 osoby
Reply
#3
większośc serwera to 3-4 osoby także nie wiem o czym ty mówisz
Reply
#4
Moje pytanie brzmi, czy to oznacza że ​​będziemy mieli szansę na zdobycie dwóch Kul?, Jednej z najwyższego procentu zadanych obrażeń, a drugiej z ostatniego trafienia God Of Destruction?

Jeśli tak, to całkowicie się zgadzam. Zacząłem tu grać i wkrótce planuję kupić priw skina.
Reply
#5
(05-11-2021, 07:01 PM)Naboo Wrote: Moje pytanie brzmi, czy to oznacza że będziemy mieli szansę na zdobycie dwóch Kul?, Jednej z najwyższego procentu zadanych obrażeń, a drugiej z ostatniego trafienia God Of Destruction?

Jeśli tak, to całkowicie się zgadzam. Zacząłem tu grać i wkrótce planuję kupić priw skina.
witam tak by to dzialalo
Reply
#6
Tak w mojej propozycji jest szansa na zdobycie dodatkowo kuli za ostatniego hita
[Image: 08vKPlH.png]
Reply
#7
spoko pomysl, nigdy tam nie szedlem bo nie wiem czy bym zadal chociaz 2% xd
Reply
#8
Nie podoba mi sie.
-1
[Image: elo-sing.png]
Reply
#9
jako iz serwer jest dosyc mocno p2w taka opcja mysle ze nie bylaby najgorsza tylko wtedy bossy nie byly by codziennie a np co 2/3 dni 2 kule na 1 bossa ktory byl by codziennie to lekka przesada
wtedy tez wiecej graczy chodziłoby na takowy event oraz mniej osob by narzekało na ten event.
nie zmienia to faktu ze serwer bedzie niezbalansowany i osoby ktore tu nie wydadza pieniedzy beda mialy o wiele trudniej
no takze jezeli masz wolne +/- 5kpln i chcesz je wyjebac w bloto to jest to idealne miejsce
pozdrawiam
Reply
#10
ale jak event jest co dzien to bedzie useless zmieniac na 2/3 dni
Reply